Domina Mistress Carol jest gościem w Adult Site Broker Talk

Domina, erotyczna hipnotyzerka i kliniczna hipnoterapeutka Mistress Carol jest w tym tygodniu gościem podcastu Adult Site Broker Talk. Lepiej przygotujcie się na poddanie się jej prowokacyjnemu i kontrolującemu głosowi, który oczarował nawet gospodarza programu, Bruce’a.

CaliTeens

Mistress Carol jest ekspertem w kontrolowaniu umysłu i zabieraniu osób głęboko w zmysłowe doświadczenie hipnotycznego transu i fantazji. Jej sesje są uznawane jako jedne z najlepszych w branży, to wszystko dzięki jej intelektualnemu zainteresowaniu psychologią i tajemnicami podświadomości oraz temu, że praktykuje hipnozę i tworzy erotyczne sesje transowe od ponad dziesięciu lat.

Jako sensualistka czerpie przyjemność z tworzenia środowiska przypominającego sen, w którym można zanurzyć się w fantazji, zatracić się w jej kontroli i zostać zdominowanym seksualnie. Uwielbia ból i przyjemność, dominację i uległość, kontrolę i poddanie oraz pasję i pożądanie. Z odrobiną złośliwości i figlarnym sposobem bycia, Mistress Carol lubi dynamikę drażnienia i zaprzeczania, najpierw doprowadzając do krawędzi agonii i pożądania, a następnie pozostawiając z bolącym niedosytem.

Bruce, gospodarz podcastu i dyrektor generalny Adult Site Broker powiedział: “To był z pewnością jeden z bardziej fascynujących wywiadów, jakie kiedykolwiek przeprowadziłem. Mistress Carol była wspaniała. Nawet zahipnotyzowała mnie podczas wywiadu“.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wywiadu i dowiedzcie się więcej o Mistress Carol i jej sztuce hipnotycznego kontorolowania umysłu na adultsitebrokertalk.com.

Odwiedźcie stronę Mistress Carol, erotichypnosisformen.com oraz śledźcie ją na Twitterze.

Adult Site Broker pomaga sprzedawcom i kupującym strony dla dorosłych, spotkać się, aby wypracować uczciwe oferty. Sprawdźcie ich nową stronę internetową pod adresem AdultSiteBroker.com oraz śledźcie ich poczynania na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.