Dee Siren zdobywa tytuł Gwiazda Social Media

Twórca treści erotycznych Dee Siren, zdobywa tytuł Gwiazda Social Media podczas rozdania nagród 2021 YNOT Cam Awards. Od zamieszczania swoich oryginalnych treści po łączenie się z fanami, Dee nadal jest widoczna i słyszalna oraz posiada solidną obecność na portalach społecznościowych.

Jako profesjonalistka w branży, Dee reprezentuje społeczność i jest zawsze dostępna, aby podzielić się swoim doświadczeniem oraz talentami. To właśnie jej otwartość, duża umiejętność komunikacji oraz wysokie zaangażowanie sprawiły, że zdobyła nagrodę YNOT Cam Gwiazda Social Media.

„Bardzo dziękuję wszystkim moim fanom, którzy głosowali i umożliwili mi wygraną” – powiedziała Dee. „Przede wszystkim, dziękuję YNOT za zorganizowanie niesamowitego tygodnia paneli informacyjnych, możliwości współpracy i bezpiecznej przestrzeni, aby ponownie połączyć się z moją rodziną z branży dla dorosłych. Każdy z was był częścią mojej podróży i nie mogłabym tego zrobić bez waszego wsparcia, zachęty, pozytywności i miłości. Wszyscy jesteśmy performerami i artystami rozrywki dla dorosłych. Moim życiowym celem jest dalsze prowadzenie i wpływanie na to społeczeństwo, aby akceptowało osoby świadczące usługi seksualne i wspierało was wszystkich we wszystkim, co robicie.”

Pełną listę zwycięzców YNOT Cam Awards 2021 można znaleźć tutaj.

Więcej na temat Dee Siren można dowiedzieć się na jej stronie internetowej MrsSiren.com oraz śledząc jej profile społecznościowe: Twitter, Instagram oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.