Dee Siren prowadzi joge na żywo na ePlay i TikTok

Gwiazda mediów społecznościowych Dee Siren zaprasza fanów do poznania jej z zupełnie innej strony i przeżywania jogi oraz medytacji razem z nią na ePlay i TikTok.

Niezwykle popularna twórczyni treści Dee Siren, streamując jednocześnie na obu platformach, ePlay i TikTok, zaprezentuje swoim zwolennikom unikalne i introspektywne treści. Dzięki swoim sesjom jogi i medytacji, modelka oferuje nową stronę siebie, którą ma nadzieję, że widzowie uznają za wciągającą.

„Zwykle robię dwa do trzech pokazów medytacji i jogi w dni powszednie rano/wczesnym popołudniem”, powiedziała Dee. „Lubię dzielić się tym aspektem mojego życia z fanami, daje to poczucie mojej osobowości poza tym, co widzą w bardziej erotycznych wideo i zdjęciach”.

Oprócz pokazów jogi, Dee oferuje również na ePlay obfitą zawartość seksownych pokazów i filmów. Jej subskrybenci będą mogli cieszyć się między innymi intymnymi sesjami pod prysznicem i nie tylko.

Więcej na temat Dee Siren można dowiedzieć się na jej stronie internetowej MrsSiren.com oraz śledząc jej profile społecznościowe na Twitterze i Instagramie. Wszystkie linki Dee można znaleźć na linktr.ee/deesiren.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.