Dee Siren dołączyła do Centerfold, platformy należącej do Playboya

Fani mają do dyspozycji nową platformę społecznościową premium, na której mogą oglądać zdjęcia i filmy Dee Siren. Twórczyni treści erotycznych dołączyła do platformy Centerfold, należącej do Playboya.

'

Dee jest doświadczoną performerką, producentką i reżyserką, która doskonale radzi sobie z tworzeniem unikalnych materiałów dla fanów. Teraz, Dee dołączyła do Centerfold, które ułatwia twórcom dzielenie się swoimi treściami ze swoją społecznością. Twórcy mogą przesyłać zdjęcia i filmy, prowadzić transmisje na żywo lub wysyłać wiadomości bezpośrednio do fanów. Dee jest kolejnym czołowym twórcą, który otworzył swój profil w serwisie.

„Jestem podekscytowana, że mogę być częścią Centerfold” – powiedziała Dee. „To pozytywne miejsce dla Pracownic Seksualnych, w którym mogą zaangażować swoich fanów. Na Centerfold mogę oferować te same rzeczy i aktywności, które mogę oferować na innych platformach, ale mam pewność, że jest to bezpieczne miejsce dla twórców treści erotycznych.”

Fani szukający nowego sposobu na odkrywanie seksownych treści Dee i angażowanie się z nią, mogą to zrobić teraz na Centerfold. Po założeniu konta, fani mogą subskrybować stronę Dee w serwisie, która jest dostępna pod tym adresem.

Dee zachęca również innych wykonawców do dołączenia do platformy Centerfold. „Zainteresowane modelki, skontaktujcie się ze mną za pośrednictwem Twittera lub Instagrama, a ja z przyjemnością podzielę się swoim doświadczeniem na Centerfold”.

Więcej na temat Dee Siren można dowiedzieć się na jej stronie internetowej MrsSiren.com oraz śledząc jej profile społecznościowe: TwitterInstagram oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.