Dante Colle zdobywa #2 w rankingu Pornhub i gość w podcaście Angel Long

Wielokrotnie nagradzany, płynny seksualnie gwiazdor filmów dla dorosłych Dante Colle trafił na upragnione miejsce numer 2 na Pornhubie, co przypadkowo stało się w tym samym dniu, w którym przeprowadził ekskluzywny wywiad z Angel Long.

Dante Colle Top USA Male Performer” to najnowszy odcinek podcastu Angel Long i prawdopodobnie jeden z jej najlepszych. Angel była bardzo podekscytowana możliwością porozmawiania z nim, a było o czym rozmawiać.

Na początku podcastu rozmawiają o jego nowych zabawkach Fleshjack, które dają jego fanom to, co najlepsze z obu światów, oraz o procesie ich tworzenia. Dante mówi też o swojej nowej umowie z Brazzers, którą podpisał na wyłączność. Następnie cofają się w czasie i Dante opowiada o tym, jak trafił do branży dla dorosłych i o swojej pierwszej scenie. Dante i Angel mówią też o przejściu z gejowskiego porno na hetero, o jego niesamowitym gangbangu w deszczu dla Casey Calverta, o długiej liście nominacji i nagród, które zdobył, o tym, dlaczego lubi grać w scenach, o szalonych fabułach i o wielu innych rzeczach.

„Angel była naprawdę fajna i czułem się bardziej jak w zabawnej rozmowie z przyjacielem, a nie jak w wywiadzie. To jeden z najbardziej dogłębnych wywiadów w mojej karierze, rozmawialiśmy o wszystkim. Niezależnie od tego, czy jesteś moim wieloletnim fanem, czy nowym, dowiesz się wiele o mnie i o całej branży. Sprawdźcie koniecznie” – powiedział Dante Colle.

Cały odcinek „Dante Colle Top USA Male Performer” podcastu Angel Long można znaleźć na platformie Spotify.

Aby być na bieżąco ze wszystkim co się dzieje w świecie Dantego, odwiedź jego oficjalną stronię oraz śledź go na TwitterzeInstagramie oraz OnlyFans.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.