Dante Colle zdobył nominację do nagrody YNOT Cam Awards w kategorii Social Media

Wygląda na to, że niemal co tydzień wielokrotnie nagradzana, gwiazda dla dorosłych, Dante Colle jest nominowany lub zdobywa jakąś nagrodę. W zeszłym tygodniu, do swojej długiej listy osiągnięć, dodał nominację YNOT Cam Awards w kategorii Twórcy Roku (mężczyzna).

Na profilu OnlyFans Colle’a można zobaczyć, jak masturbuje się w egzotycznych miejscach i od czasu do czasu występuje na żywo. Jego profil to niesamowita okazja, aby poznać jego prywatny świat, w tym życie na planie i poza nim. Plus, jego fani mogą się z nim kontaktować bezpośrednio poprzez wiadomości prywatne. Fani, którzy korzystają z jego mediów społecznościowych i jego przyjaciele z branży zdecydowanie zjednoczyli się, aby pomóc mu zdobyć nominację Twórcy Roku (mężczyzna). Teraz Dante prosi, aby pomóc mu w zdobyciu tej nagrody, głosując na niego co 24 godziny do 30 września.

Moje OnlyFans rozrosło się wykładniczo w ciągu ostatniego roku. Ponieważ dużo filmuję dla studiów, zaczęłam włączać więcej treści SFW, a fani naprawdę lubią oglądać, jak wygląda moje życie poza planem. Jestem zaszczycony nominacją i wiem, że jeśli moi fani i przyjaciele zagłosują, mam duże szanse na wygraną – powiedział Dante Colle.

Kim jest Dante Colle?

Dante Colle, dzięki swojemu ostremu wyglądowi, niezapomnianym występom na ekranie i doskonałym umiejętnościom aktorskim, jest wykonawcą, którego każdy chce mieć na swoim planie filmowym. Ta wszechstronna seksualnie gwiazda dla dorosłych znana jest jako ‘hipis na ulicach’ ze względu na swoje życie w kamperze, prozdrowotny styl życia, poczucie przygody, latanie po autostradach na motocyklu i skakanie ze spadochronem, a także ze względu na swoją zdolność do wcielania się w każdą postać i bycia profesjonalistą w łóżku.

Aby być na bieżąco z wszystkim, co dzieje się w świecie Dantego, śledź go na jego oficjalnej stronie.

Pełną listę nominowanych można znaleźć na stronie YNOTCAMS tutaj. YNOT Cam Awards 2021 odbędzie się w czwartek, 14 października, w Avalon w Hollywood. Wydarzenie, będzie można oglądać online za darmo tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.