Dante Colle podpisał kontrakt z MindGeek

Jeden z najpopularniejszych współczesnych aktorów dla dorosłych, Dante Colle podpisał kontrakt z MindGeek, co zarazem oznacza, że jest on pierwszą gwiazdą crossover, która stała się gwiazdą kontraktową MindGeek.

'

Wczoraj Men.com na Twitterze i Instagramie opublikował serię nowych, gorących zdjęć Dante Colla zrobionych przez Ramona Christiana i oficjalnie nazwali go mianem gwiazdy kontraktowej. Dante ma wyłączność dla wszystkich stron MindGeek, ale przede wszystkim dla Men.com, Brazzers i Trans Angels. Ma on zaszczyt być pierwszym talentem w historii branży, który przeniósł się z produkcji gejowskich na produkcje hetero, który kiedykolwiek otrzymał tego typu kontrakt od MindGeek.

Podpisanie kontraktu na wyłączność z Dante nie jest wielkim zaskoczeniem, biorąc pod uwagę jego popularność w serwisach Men.com, Brazzers i Trans Angels, oraz fakt, że znajduje się on w czołówce najpopularniejszych aktorów na Pornhub.

W ciągu swojej kariery Dante nakręcił ponad 24 sceny dla Men.com, z czego siedem z nich miało miejsce w ciągu ostatnich siedmiu miesięcy. Z wynikiem 98% aprobaty, Dante jest jednym z najlepszych modeli na stronie.

Od ostatniego października, Dante nakręcił pięć scen dla Brazzers z takimi modelkami jak Korra Del Rio, Alexis Tae i April Olsen, osiągając średnią 120 tys. wyświetleń na scenę i 97% aprobaty, co czyni go jednym z najbardziej pożądanych męskich talentów w serwisie.

Natomiast dla Tran Angels, Dante nakręcił 27 scen, a ostatnie cztery zostały nakręcone w ciągu ostatnich sześciu miesięcy – jego sceny zawsze otrzymywały jedne z najlepszych wyników oglądalności, najwyższe oceny aprobaty i występował w nich z najgorętszymi gwiazdami.

„Rok 2022 zdecydowanie zaczyna się hucznie – kontrakt z MindGeek i moje własne zabawki Fleshjack. Mam wiele celów do zrealizowania w tym roku i wkrótce będę miał więcej ogłoszeń. Tak podekscytowany nie byłem już od dłuższego czasu!” – powiedział Dante Colle.

Aby być na bieżąco ze wszystkim co się dzieje w świecie Dantego, odwiedź jego oficjalną stronię oraz śledź go na TwitterzeInstagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.