Dante Colle otrzymuje kolejną nominację dla Najlepszego Aktora w tym roku

Wielokrotnie nagradzany, płynny seksualnie gwiazdor filmów dla dorosłych Dante Colle kontynuuje zbieranie nominacji w tym sezonie nagród. Teraz może dodać kolejną nominację do nagród 2021 Xcritic dla Najlepszego Aktora do swojego dorobku.

SexShop112.pl

Dante Colle otrzymał wiele uznania od fanów i pochwał od krytyków za swoją rolę w filmie Adult Time ‘Casey: A True Story’. Ten autobiograficzny projekt, opowiadający o odkrywaniu swojej tożsamości, rzuca światło na przechodzenie na emeryturę, prawdziwą historię, która się za tym kryje, oraz porusza kwestię społecznych stygmatów, jakie się z tym wiążą.

Dante Colle gra Camerona, małomiasteczkowego włóczęgę, który dołącza do lokalnego klubu motocyklistów i poznaje Khloe Kay. Khloe skrywa tajemnicę, która na zawsze zmieni życie Camerona i zaprowadzi go w podróż, podczas której stanie się kobietą o imieniu Casey Kisses.

Teraz Dante może cieszyć się kolejną nominacją do tytułu Najlepszego Aktora za swój porywający występ i tym razem jest to nominacja do 2021 XCritic Awards.

„Szczerze mówiąc, czuję, że bycie obsadzonym w roli Camerona było rolą życia. Musiałem sięgnąć głęboko w dół, aby naprawdę skanalizować tę postać i to, co musiało być dla Casey jak podjęcie jednej z najtrudniejszych decyzji w jej życiu. Jestem zaszczycony, że Joanna Angel wybrała mnie do tej roli i że pracowałam z tak niesamowitą obsadą, która opowiedziała historię Casey. Dziękuję, XCritic, za nominację!” mówi Dante Colle.

Pełną listę nominowanych do nagród 2021 Xcritic znaleźć można tutaj.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Dantego, odwiedź jego oficjalną stronię oraz śledź go na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Fun Factory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.