Dante Colle dodaje nominacje od Trans Erotica Awards do swojej długiej listy wyróżnień

Wielokrotnie nagradzany, płynny seksualnie gwiazdor Dante Colle, ma kolejne nominacje do dodania do swojej rosnącej listy wyróżnień za rok 2022. Najnowsze z nich otrzymał od Trans Erotica Awards (TEA).

'

Rok 2021 był dla Dante Colle’a całkiem niezły, a TEA zdecydowanie zwróciło na to uwagę. Fani Dante Colle’a i przyjaciele z branży pomogli mu zdobyć aż cztery nominacje. W tym roku Dante ponownie walczy o upragnioną nagrodę dla Najlepszego Wykonawcy Nie-Trans.

Aktor zdobył również wiele nominacji za swoją pracę sceniczną. Dostał dwie nominacje w kategorii Najlepsza Scena Chłopak/Dziewczyna za sceny TransAngels „All Grown Up” z Crystal Thayer i „Rain On Her” z Natassia Dreams. Jego czwarta nominacja jest za Najlepsza Scena we Trójkę/Grupowa za jego pamiętną scenę „Fairest of Them All (Part 1)” z Natalie Mars i Emily Willis dla Transfixed.

„Jestem zaszczycony, że otrzymałem kilka wspaniałych nominacji od TEA i jestem super podekscytowany, że w tym roku rozdanie nagród odbędzie się osobiście. To będzie niesamowite zobaczyć wszystkich na czerwonym dywanie i odbierających swoje trofea na scenie” – powiedział Dante Colle.

Trans Erotica Awards odbędzie się w niedzielę, 13 marca 2022 roku, w The Avalon w Hollywood. Aby zapoznać się z pełną listą nominowanych, odwiedź stronę theteashow.com.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Dantego, odwiedź jego oficjalną stronię oraz śledź go na TwitterzeInstagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.