Daisy Taylor powraca do branży i nagrywa swoją scenę powrotną

Wielokrotnie nagradzana transseksualna gwiazda porno, camgirl i modelka Daisy Taylor zrobiła sobie kilkuletnią przerwę od branży, ale teraz wraca i jest gotowa nakręcić swoją powrotną scenę dla jednego z największych studiów, specjalizujących się w treściach trans, na świecie.

Daisy Taylor była jedną z pierwszych aktorek trans, które podpisały kontrakt z TransAngels i to właśnie z nimi zamierza nakręcić 18 lutego swoją powrotną scenę. Z 26 scenami dla TransAngels dostępnymi na ich stronie, DVD i VOD, Daisy jest jedną z najbardziej płodnych wykonawczyń występujących na uznanej stronie. Scenariusz nowej sceny i gwiazdy które wezmą udział w nagraniu są trzymane w tajemnicy i nie będą znane, dopóki nowa scena nie trafi do sekcji nadchodzących filmów na stronie TransAngels.

“Nie mogę się doczekać powrotu na plan dla TransAngels! Naprawdę brakowało mi pracy z nimi i filmowania dla innych studiów. Zamierzam upewnić się, że moja powrotna scena jest jedną z tych, których moi fani nie zapomną, i nie mogę się doczekać, aby stworzyć więcej fajnych treści w tym roku“, powiedziała Daisy.

Zanim pojawi się nowa scena Daisy, fani mogą kupić nowe DVD z jej poprzednimi scenami dla TransSensualsTS Swingers’ i Evil AngelTS Love Fest 7’.

Śledźcie Daisy Taylor na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jej linki można znaleźć na stronie linktr.ee/HereOnNeptune.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.