Dahlia Von Knight zdobywa swoją pierwszą nominację do nagrody AVN

Krągła piękność Dahlia Von Knight jest wniebowzięta po usłyszeniu, że otrzymała swoją pierwszą w życiu nominację do AVN. Dahlia została nominowana w dwóch kategoriach w tym jako Niszowy Wykonawca Roku.

'

Nagroda Niszowego Wykonawcy Roku rozpoznaje wykonawców, którzy tworzą specjalistyczne treści lub sceny filmowe dla stron niszowych. Oprócz tytułu Niszowego Wykonawcy Roku, Dahlia zdobyła również nominację w kategorii Najlepsza Fryzura i Makijaż za swoją pracę przy ’Jeffrassic Porn’. Do Dahlii w tej nominacji dołączyłą jej najlepsza przyjaciółka, Nikki Zee.

„Jestem tak zaszczycona, że otrzymałam swoją pierwszą nominację do AVN” – wyraziła się Dahlia. „Chcę podziękować wszystkim w AVN, moim fanom i moim kolegom wykonawcom, którzy pomogli mi stworzyć tak niesamowite treści. Moim przyszłym celem jest, aby pewnego dnia zostać nominowaną za moją pracę za kamerą”.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas 40. dorocznej gali rozdania nagród AVN w sobotę, 7 stycznia podczas AVN Adult Entertainment Expo, odbywającego się w Resorts World Las Vegas. Odwiedźcie avn.com, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Śledźcie Dahlie Von Knight na Twitterze i Instagramie. Odwiedźcie jej stronę DahliaVonKnight.com, która jest stale aktualizowana cotygodniowo z nowymi filmami i zestawami zdjęć. Dahlia ma również swoje klipy dostępne do kupienia na kilku platformach, w tym ManyVids i Clips4Sale oraz darmowe klipy na jej stronie Pornhub. Możecie też subskrybować jej oficjalną stronę na OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.