Connie Perignon dołącza do platformy Playboya

Oszałamiająca wytatuowana piękność Connie Perignon jest teraz jedną z czołowych modelek znajdujących się na platformie Playboya – Centerfold, a jej fani otrzymają teraz zupełnie nowy sposób na interakcję z nią.

 

Uruchomiona niecały rok temu, platforma Playboy stała się nowym domem dla najlepszych twórców na świecie, którzy mogą wejść w bezpośrednią interakcję z fanami, rozszerzyć swoje społeczności i zbudować własne osobiste treści i biznesy handlowe. Platforma stawia na wolność twórczą, ekspresję artystyczną i seksapil. Connie Perignon ominęła ogromną listę oczekujących i w niedawnym tweecie Playboy powitał ją na Centerfold.

Po zarejestrowaniu się, fani mogą śledzić Connie za darmo i uzyskać podgląd jej treści. Ale aby uzyskać pełny dostęp i zobaczyć jej najlepsze treści, należy wykupić subskrypcję na centerfold.com/connperignon.

„Współpraca z Playboyem zawsze była moim marzeniem – jestem podekscytowana, że mogę być twórcą na ich platformie. To był zaszczyt, że wspomnieli o mnie na Twitterze do swojej publiczności liczącej ponad 1,5 miliona followersów. Upewnijcie się, że subskrybujecie moje konto w Playboyu, aby nie przegapić ani minuty akcji – powiedziała Connie Perignon.

Odwiedźcie oficjalną stronę Connie Perignon meetperignon.com i dołączcie do niej na Twitterze, Instagramie i OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.