Connie Perignon debiutuje w Naked News

Tajwańska gwiazdka dla dorosłych o niebezpiecznych krągłościach i seksownych tatuażach, Connie Perignon, zadebiutowała i udzieliła wywiadu w Naked News. Connie ma również wydaną swoją pierwszą scenę dla strony Owen Gray’s Deep Lush.

'

Connie Perignon zadebiutowała niedawno w Naked News, a jej wywiad z seksowną prezenterką/producentką Laurą Desirée jest już dostępny na stronie. Podczas wywiadu Connie opowiada o swoich początkach pracy w branży dla dorosłych oraz o pracy od razu dla najlepszych studiów, takich jak Jules Jordan i Brazzers, o tym, co ma nadzieję osiągnąć w branży, o jej artykule w Hustlerze i wiele więcej.

“Przeprowadzanie wywiadu z Laurą dla Naked News było niesamowite. Ona jest w tym świetna i wie jak zadać wszystkie trudne pytania, które ludzie chcą usłyszeć, a nie te same pytania, które zawsze dostaję. Niezależnie od tego, czy jesteś nowym fanem, czy śledzisz mnie od jakiegoś czasu, na pewno dowiesz się czegoś nowego o mnie“ – powiedziała Connie Perignon.

Szukajcie ekskluzywnego wywiadu Connie na pierwszej stronie Naked News pod adresem nakednews.com. Wywiad pod koniec tygodnia zostanie przeniesiony i dostępny w zakładce 'Segments’. Jeśli nie jesteście jeszcze członkami, możecie dołączyć do Naked News wchodząc na stronę nakednews.com/account/purchase.

Kolejnym nowym miejscem, gdzie można znaleźć Connie jest Owen Gray’s Deep Lush. ’Deeper & Deeper’ jest jej pierwszą sceną dla strony znanej z intymnych fantazji o szorstkim i namiętnym seksie. Nowa scena gonzo jest intensywna, ale to nie powinno być zaskoczeniem dla fanów Connie, i pięknie nakręcona.

Zobaczcie zwiastun lub scenę w całości na deeplush.com.

Odwiedźcie oficjalną stronę Connie Perignon meetperignon.com i dołączcie do niej na Twitterze, Instagramie i OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.