Christina Castalia jest gościem w Adult Site Broker Talk

Cam girl i twórczyni treści z Holandii, Christina Castalia, jest gościem tego tygodnia w Adult Site Broker Talk. Christina podczas wywiadu porusza wiele tematów i pozwala fanom poznać się z zupełnie nowej strony.

Insane Coeds

Swoje nazwisko Christina Castalia zaczerpnęła z greckiej opowieści o nimfie, która została przemieniona w fontannę, z której piły muzy, co jest sprytną grą z jedną z jej kluczowych cech przed kamerką – Christina bardzo często tryska podczas orgazmów. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 19 lat, aby zarobić na szkołę prawniczą. Zaczynała skromnie, na holenderskim forum, a teraz od ponad ośmiu lat jest obecna na światowych platformach. Dodatkowo Christina może pochwalić się tytułem XBIZ Najlepszej Cam Modelki BBW z 2021 roku, przedstawienia jako Gwiazda Cam Miesiąca przez XBIZ oraz pojawienia się w XBIZ World i Magazynie Hustler Online.

Christina rozpoczyna swój wywiad od opisania drogi, jaką przebyła jej kariera, od sex telefonu do uznanej na całym świecie modelki. Dalej opowiada o najdziwniejszych prośbach fanów, o tym, jak wykorzystuje swoją wiedzę o prawie, aby pomóc pracownikom seksualnym oraz o treściach, które tworzy. Rozmowa przenosi się następnie na temat jej niszy, bicia rekordu świata w liczbie orgazmów, zmian w branży w ostatnich latach i wielu innych.

Bruce, gospodarz programu i dyrektor generalny Adult Site Broker, zauważył: “Podobała mi się rozmowa z Christiną. Ona jest całkowicie wyjątkowa. Urocza, mądra i zabawna młoda dama“.

Możcie posłuchać Christiny w Adult Site Broker Talk od dzisiaj na adultsitebrokertalk.com.

Śledźcie Christinę Castalię na Twitterze i sprawdźcie jej OnlyFans.

Adult Site Broker pomaga sprzedawcom i kupującym strony dla dorosłych, spotkać się, aby wypracować uczciwe oferty. Sprawdźcie ich nową stronę internetową pod adresem AdultSiteBroker.com oraz śledźcie ich poczynania na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.