Chris z SaucyTime jest gościem w Adult Site Broker Talk

Chris z SaucyTime, pierwszej i jedynej platformy z kamerkami stworzonej wyłącznie do użytku mobilnego, jest w tym tygodniu gościem podcastu Adult Site Broker Talk.

Tought LoveX

Wraz z żoną, Chris założył i prowadzi SaucyTime, jedyną mobilną aplikację dla dorosłych skupiającą się na pokazach na żywo. Od momentu uruchomienia w 2012 roku, urosła ona do ponad 180 000 członków i ma ponad 100 modelek. Obecnie aplikacja dostępna jest na androida, pomimo iż kiedyś była dostępna wyłącznie dla urządzeń Apple.

Chris jest człowiekiem o wielu talentach, spędził dziesięć lat zarządzając funduszem hedgingowym, a do tego prowadził też inne biznesy, które zajmowały się między innymi stworzeniem platformy 180-stopniowej kamerki internetowej do streamingu wirtualnej rzeczywistości oraz dekoderów Android TV. Ponadto Chris pełni funkcję Dyrektora Wykonawczego VR Guys, firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania dla wirtualnej rzeczywistości.

Wywiad rozpoczyna się od historii o tym, jak powstało SaucyTime i jak wszystko zaczęło się od spotkania przy piwie. Dalej, Chris opowiada, jak zmieniły się preferencje klientów w ciągu ostatniej dekady i jak się do nich dostosował, o modelkach, które są na SaucyTime i różnicach między jego platformą a innymi serwisami z kamerkami oraz o wielu innych rzeczach dotyczących technologii i branży.

„Chris i ja mieliśmy wspaniałą rozmowę” – powiedział Bruce, gospodarz podcastu i dyrektor generalny Adult Site Broker. „Podchodzi on do kamerek na żywo w wyjątkowy i energetyzujący sposób. Zarówno wy jak i ja uznamy to za pouczające spotkanie”.

Możecie posłuchać Chrisa z SaucyTime na Adult Site Broker Talk już dzisiaj pod adresem adultsitebrokertalk.com.

Chrisa oraz jego platformę można znaleźć na Twitterze.

Adult Site Broker pomaga sprzedawcom i kupującym strony dla dorosłych, spotkać się, aby wypracować uczciwe oferty. Sprawdźcie ich nową stronę internetową pod adresem AdultSiteBroker.com oraz śledźcie ich poczynania na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.