Cherie DeVille zdobywa nagrodę Fleshbot za Całokształt Pracy

Legendarna Cherie DeVille dodaje kolejną nagrodę do swojego dorobku. Fleshbot, który na początku tego tygodnia ogłosił zwycięzców swoich corocznych nagród, nagrodził Cherie za całokształt jej pracy.

Insane Coeds

Nagroda za Całokształt Pracy obejmuje wszystko, co wiąże się z Cherie – jest ona utalentowaną performerką i twórczynią, a także szanowaną autorką artykułów dla The Daily Beast i oraz innych publikacji. Cherie stała się również jedną z czołowych aktywistek w branży, wypowiadając się na temat praw osób świadczących usługi seksualne.

Cherie jest bardzo wdzięczna za kolejne wyróżnienie. Powiedziała: „Chciałabym podziękować Fleshbotowi za nominowanie mnie do nagrody za Całokształt Pracy. Ale prawdziwymi bohaterami są moi liczni fani, którzy na mnie głosowali. Jesteście powodem, dla którego to robię. To zaszczyt wiedzieć, że doceniacie wszystko co robię i jestem wam dozgonnie wdzięczna.”

Dodatkowo Cherie nie zwalnia tempa i jej fani już dzisiaj zobaczyć ją mogą w najnowszej scenie nakręconej przez Brazzers, „Fertility Clinic Dickdown„. Podczas sceny, Cherie pracuje w klinice Van Wylde’a w której, mają oni specjalny sposób traktowania swoich pacjentów. Kiedy LaSiren69 i jej mąż przychodzą, aby omówić swoje problemy w sypialni, zarówno Cherie jak i Van stosują swoje specjalne techniki, aby dać LaSiren69 to, czego potrzebuje.

Pełna lista zwycięzców nagród 2021 Fleshbot Awards dostępna jest tutaj.

Więcej na temat Cherie DeVille dowiedzieć się można śledząc ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.