Cherie DeVille zdobywa dwie nominacje do nagrody XBIZ 2022

Rozpoczyna się sezon nominacji do przyszłorocznych nagród, dla Cherie DeVille oznacza to, że w najbliższym czasie może się spodziewać wielokrotnych nominacji. XBIZ ogłosiło ostatnio listę nominowanych do nadchodzących nagród XBIZ 2022, a Cherie DeVille znalazła się na niej dwukrotnie.

'

Obecna MILF Roku XBIZ po raz kolejny została nominowana do nagrody w tej kategorii, która jest wyrazem uznania dla całego dorobku Cherie. Dodatkowo, Cherie otrzymała nominację w kategorii Gwiazda Social Media Roku. Media społecznościowe Cherie są pełne treści, w tym seksownych zdjęć i zwiastunów jej niesamowitych scen. Cherie zamieszcza również linki do artykułów, które napisała, a także wyraża swoje poparcie dla innych osób świadczących usługi seksualne.

„Jestem po raz kolejny zaszczycona, że otrzymałam nominacje do nagród XBIZ” – skomentowała Cherie. „Chcę podziękować wszystkim, którzy mnie nominowali, mojej agencji, kierownictwu i mojemu publicyście. I oczywiście, zawsze będę dziękować moim fanom za wspieranie mnie!”.

Rozdanie nagród XBIZ Awards w 2022 roku odbędzie się 9 stycznia 2022 roku w Hollywood Palladium. Natomiast głosowanie rozpocznie się w środę, 24 listopada. Pełna lista nominowanych dostępna jest tutaj.

Najnowszy artykuł Cherie dla The Daily Beast jest już dostępny. W „Why Mastercard’s New Porn Rules Should Scare Everyone„, Cherie mówi o nowych, niejasnych zasadach, które Mastercard nakłada na osoby świadczące usługi seksualne. Cherie patrzy jednak na sprawę szerzej, analizując, w jaki sposób te zasady mogą być wykorzystane przeciwko konsumentom i temu, co zdecydowali się kupić.

Więcej na temat Cherie dowiesz się śledząc ja na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.