Cherie DeVille zdobywa 2 nominacje do prestiżowych nagród Pornhub Awards

Jedna z najgorętszych dojrzałych aktorek Ameryki, Cherie DeVille, otrzymała dwie nominacje do nadchodzących nagród Pornhub. Obie nominacje są w kategoriach MILF, z których jedna została przyznana przez Pornhub, a druga w głosowaniu fanów.

Insane Coeds

Cherie, która jest powszechnie uważana za jedną z najlepszych MILF-ek w branży, otrzymała nominację w kategorii Najlepsza wykonawczyni MILF. Jej hardcorowe występy i aktywizm na rzecz praw osób świadczących usługi seksualne zyskały szacunek zarówno wśród innych wykonawców, jak i fanów. Fani mogą pomóc Cherie w zdobyciu tytułu Ulubionego MILF’a poprzez codzienne głosowanie. Zarejestruj się i głosuj na Cherie tutaj. Głosowanie trwa do 21 marca.

„Dziękuję Pornhubowi za docenienie mnie i nominowanie do Najlepszej wykonawczyni MILF,” powiedziała Cherie. „Jestem zaszczycona, że zostałam nominowana wraz z tak wspaniałą grupą kobiet. Dziękuję również fanom, którzy głosowali na mnie jako na Ulubioną MILF”.

Zwycięzcy 4 gali nagród Pornhub, która w tym roku odbędzie się online, zostaną ogłoszeni 23 marca 2022 roku.

Więcej na temat Cherie DeVille dowiedzieć się można śledź ja na Twitterze, Instagramie oraz dołącz do jej OnlyFans oraz jej drugiego darmowego konta OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.