Cherie DeVille świętuje trzy nominacje do nagród AVN

Cherie DeVille kontynuuje imponowanie wszystkim w branży dla dorosłych nowymi nominacjami do nagród AVN. Cherie otrzymała trzy nominacje do zbliżającej się 40. edycji AVN Awards, między innymi w kategorii Wykonawczyni MILF Roku.

 

Wykonawczyni MILF Roku to nominacja która honoruje ogromny dorobek Cherie DeVille w ciągu ostatniego roku. Cherie jest gwiazdą kontraktową Brazzers, a jej sceny są zawsze wysoko oceniane i mają do 225 tysięcy wyświetleń. Cherie jest ulubienicą fanów i branży, a w przeszłości miała już przyjemność trzykrotnie zdobyć ten tytuł.

Dodatkowo jedna z jej scen, 'You Need to Fuck Everyone in This House’ z udziałem Cherie, Alexis Fawx, Misty Stone, Isis Love i Micka Blue, otrzymała nominację w kategorii Najlepsza Orgia. Cherie zgarnęła też nominację w kategorii Mainstreamowe Przedsięwzięcie Roku, wraz z Joanną Angel i Mike’m Quasar za kampanię reklamową Liquid Death, ’Don’t F**k With the Planet’.

„Dziękuję AVN za nominacje w tym roku,” powiedziała Cherie. „Jestem tak wdzięczna, że nadal jestem rozpoznawana i chcę pogratulować moim kolegom nominowanym i współgwiazdom za naszą scenę Brazzers, wraz z Joanną Angel, Liquid Death i jednym z moich ulubionych ludzi w branży, Mike’em Quasarem”.

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 2023 stycznia w Las Vegas. Pełna lista nominowanych znajduje się na stronie avn.com

Śledźcie Cherie DeVille na Twitterze i Instagramie, dołączcie do jej Snapa na StepmomCherie.com i zasubskrybujcie jej OnlyFans lub dołączcie do darmowego OnlyFans.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.