Cherie DeVille otrzymuje trzy nominacje od XBIZ

Lista otrzymanych nominacji wielokrotnie nagradzanej MILF Cherie DeVille wciąż rośnie, tym razem z trzema nowymi nominacjami od XBIZ, w tym do tytułu Wykonawczyni MILF Roku.

 

Jako jedna z najbardziej szanowanych i kochanych wykonawców, zakontraktowana gwiazda Brazzers, Cherie DeVille, zawsze dostarcza ekscytujących występów i wysokiej jakości treści. W uznaniu jej pracy w tym roku, XBIZ uhonorował Cherie nominacją do wysoce pożądanej nagrody Wykonawczyni MILF Roku.

Co więcej, dwie sceny Cherie z Brazzers również zostały nominowane. ’Clay Mates’ z Natalie Mars otrzymało nominację w kategorii Najlepsza Scena Seksu – Trans, a Cherie wraz z Lulu Chu i Dante Colle została nominowana w kategorii Najlepsza Scena Seksu – Vignette za ’Three for the Road’.

„Jak zawsze jestem też bardzo wdzięczna XBIZ za te nominacje” – skomentowała Cherie. „Miałam dużo zabawy w 2022 roku pracując dla Brazzers i jestem podekscytowana, że dwie moje sceny zostały nominowane”.

Zwycięzcy XBIZ Awards zostaną ogłoszeni w niedzielę, 15 stycznia 2023 roku w historycznym Hollywood Palladium. Pełna lista nominowanych dostępna jest na stronie xbiz.com.

Wcześniej w tym miesiącu Cherie otrzymała również trzy nominacje do nagród AVN, gdzie również ma szansę na zdobycie tytułu Wykonawczyni MILF Roku.

Śledźcie Cherie DeVille na Twitterze, Instagramie i dołączcie do jej Snapa na StepmomCherie.com. Nie zapomnijcie też subskrybować jej OnlyFans lub dołączyć do jej darmowego konta na OnlyFans.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.