Cherie DeVille otrzymuje nominację do nagrody 2022 AVN MILF Roku

Ulubiona MILF, Cherie DeVille, która jest obecną MILF Roku AVN, znowu jest na fali. Dopiero co otrzymała dwie nominacje do nagród XBIZ, a teraz po raz kolejny została nominowana przez AVN do tytułu MILF Roku. AVN ogłosił listę nominowanych do nagród 2022 AVN Awards, które odbędą się wirtualnie 22 stycznia i będą transmitowane na żywo na AVN Stars.

'

Nazwana MILF Roku w 2019 i 2021 roku, Cherie jest jedną z najlepszych performerek w branży, z różnorodnym dorobkiem. W 2020 i 2021 roku Cherie skupiła się na kręceniu treści dla CheriesFans.com, czyli jej profilu na OnlyFans, a także nakręciła liczne sceny dla firm, takich jak AdultTime i Brazzers.

„Dziękuję AVN za nominowanie mnie do nagrody MILF Roku” – skomentowała Cherie. „Zawsze jestem wdzięczna, będąc nominowana pośród tak wspaniałej grupy wykonawców. Dziękuję wszystkim, którzy zgłosili nominacje, a także moim wspierającym fanom.”

Jeżeli jesteście fanami Cherie, na wypadek gdybyście przegapili, Cherie prowadzi wyprzedaż na CheriesFans.com. Za 65% taniej od regularnej ceny, fani mogą uzyskać pełny dostęp do niesamowitej zawartości jaką oferuje aktorka i do której codziennie dodawane są nowe treści. Po dokonaniu subskrypcji, fani, którzy napiszą bezpośrednią wiadomość do Cherie ‘STEPSONXO’, otrzymają też dodatkowy darmowy filmik.

Pełna lista nominowanych do nagród 2022 AVN awards dostępna jest tutaj.

Więcej na temat Cherie dowiesz się śledząc ja na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.