Cherie DeVille otrzymuje nominację do 2022 TEA

Super-MILF Cherie DeVille ubiega się o kolejną nagrodę, tym razem w kategorii Najlepszy Kobiecy Wykonawca nie Trans podczas 2022 Trans Erotica Awards (TEA). To już drugi raz kiedy Cherie jest nominowana w tej kategorii.

'

Cherie, której dorobek obejmuje nagradzaną debiutancką scenę dla Transfixed.com, jak również „Trans-Active” Evil Angel, jest wszechstronną performerką i zawsze daje z siebie 100%. Jest również jednym z najsilniejszych głosów w branży, który walczy o prawa osób świadczących usługi seksualne.

„Jestem tak zaszczycona, że znalazłam się wśród nominowanych do nagrody TEA Najlepszy Kobiecy Wykonawca nie Trans ” skomentowała Cherie. „Dziękuję TEA i moim wspaniałym fanom!”.

Najnowszy artykuł Cherie dla The Daily Beast jest już dostępny. Zatytułowany „Inside Porn’s Silliest New Trend: Women Stuck in Things„, Cherie wyjaśnia najgorętszy trend w branży: sceny przedstawiające kobiety tkwiące w jakimś przedmiocie i uprawiające seks. Cherie za pomocą tego trendu nawiązuje do restrykcji nałożonymi przez firmy obsługujące karty kredytowe, takie jak MasterCard, oraz jak twórcy i producenci stają się bardziej kreatywni w dostarczaniu fanom porno, które chcą oglądać. Cherie opowiada również o swoim wejściu w ten najnowszy trend.

Aby lepiej poznać Cherie DeVille śledź ja na TwitterzeInstagramie oraz dołącz do jej OnlyFans oraz jej drugiego darmowego konta OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.