Cherie DeVille odwiedza Alexis Texas w podcaście ‘Private Talk’

Legendarna MILF, Cherie DeVille, była gościem w podcaście Alexis Texas, Private Talk’. Podczas rozmowy Cherie opowiada między innymi o swojej karierze, bieliźnie, miłości do sushi oraz o swoim biznesplanie.

SexShop112.pl

Jako jeden z najbardziej pożądanych gości, Cherie dała przykład tego, dlaczego jest jedną z najlepiej wypowiadających się i szanowanych aktorek w branży. Cherie opowiedziała o swojej 11-letniej karierze w branży, którą rozpoczęła kiedy była już po 30-ce. Co niektórzy mogą uznać to za „późny” start, jednak Cherie opowiada o zaletach późniejszego wejścia w branżę, które pozwoliło jej uniknąć niektórych pułapek, z którymi borykają się młodsi wykonawcy.

Oprócz tego Cherie i Alexis rozmawiały też o kupowaniu bielizny, filmach na zamówienie, femdom i komplementach od mężczyzn. Cherie, która traktuje swoją karierę jak biznes, mówiła także o posiadaniu biznesplanu i dziwkarstwie w seksie. W lżejszym tonie Cherie wypowiada się na temat swojej miłości do sushi, podróży do Nowej Zelandii, swoich grzesznych przyjemnościach i nie tylko.

„Chciałabym podziękować Alexis Texas za umieszczenie mnie w jej podcaście 'Private Talk'”, skomentowała Cherie. „Uwielbiam robić podcasty, ale rozmowa z kimś, kto był w tym biznesie i doświadczył tych samych rzeczy co ja, była wspaniała. Mam nadzieję, że moim fanom spodoba się ten odcinek!”.

Pełny odcinek podcastu z udziałem Cherie, dostępny jest na YouTube.

Aby dowiedzieć się więcej o jednej z najpopularniejszych MILF na świecie, śledź Cherie DeVille na Twitterze, Instagramie oraz subskrybuj jej OnlyFans.

SexShop112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.