Charlotte Stokely zdobyła dwie nominacje do nagród AVN w 2022 roku

Charlotte Stokely jest dumna i podekscytowana, aby ogłosić swoje dwie nominacje do nagrody AVN za rok 2022, w uznaniu jej wybitnej pracy w filmie dla dorosłych w ciągu ostatniego roku.

Weteranka nagród Najlepszego Wykonawcy Scen Kobiecych i Galerii Sław AVN została nominowana w kategoriach Lesbijska Wykonawczyni Roku. Stokely posiada tytuł Najlepszego Wykonawcy Scen Kobiecych nieprzerwanie od 2019 roku. Teraz Charlotte walczy też o tytuł Najlepszej Aktorki Drugoplanowej za rolę dramatyczną w filmie fabularnym MissaX ‘Under the Veil’.

„Nominacja do nagrody Najlepszej Aktorki Drugoplanowej od AVN jest tym, czego najbardziej pragnęłam! Dziękuję, AVN!” powiedziała Stokely o wyróżnieniu. „W Under the Veil zagrałam oślepioną zakonnicę z protezami na oczach w mojej najbardziej wymagającej roli w życiu.”

„Oczy mojej postaci zostają wydłubane przez Matkę Przełożoną na początku filmu. Moje zamknięte oczy oznaczały, że musiałam w 100% znać wszystkie dialogi, być otwartą na dwie kamery jednocześnie i nakręciłam kilka scen seksu również z zasłoniętymi oczami.”

Stokely jest również podekscytowana i zadowolona, że głośna seria religijna, wyreżyserowana przez Ricky’ego Greenwooda, zdobyła łącznie osiem nominacji AVN. „Under the Veil było pracą z miłości dla wszystkich zaangażowanych i trzymam kciuki za wielką wygraną w styczniu!”

Wirtualna ceremonia ogłoszenia zwycięzców 2022 AVN Awards odbędzie się w sobotę, 22 stycznia na stars.avn.com. Pełna lista nominowanych dostępna jest tutaj.

Więcej na temat Charlotte Stokely można dowiedzieć się śledząc ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.