Charlotte Stokely mówi o dwóch nominacjach do nagrody 2022 XBIZ

Jedyna i niepowtarzalna Charlotte Stokely została uhonorowana dwiema nominacjami do nagrody XBIZ za rok 2022. Supergwiazda filmów dla dorosłych została wyróżniona w kategorii Wykonawca Roku Dziewczyna/Dziewczyna oraz Najlepsza Scena Kobiecego Seksu.

'

Charlotte Stokely ugruntowała swoją pozycję jako jedna z najlepszych aktorek scen kobiecych, czego dowodem są kolejne nominacje jakie otrzymuje w kategorii Wykonawca Roku Dziewczyna/Dziewczyna.

Dodatkowo, Stokely jest nominowana wraz Lilly Bell i Alexis Tae do nagrody w kategorii Najlepsza Scena Kobiecego Seksu za ‘Sins of the Flesh’ z Slayed ‘Explicit Acts’. Film ten został też nominowany do nagrody Film Tylko z Dziewczynami Roku.

„Bardzo dziękuję XBIZ za uwzględnienie mnie w tych dwóch prestiżowych kategoriach, a moim fanom za poświęcenie czasu na głosowanie na mnie w kategorii Wykonawca Roku w Scenach Dziewczyna/Dziewczyna” – powiedziała Stokely. „Wasz głos ma znaczenie i jestem ogromnie wdzięczna za wasze wsparcie”.

Stokely otrzymała górę pochwał zarówno od fanów jak i krytyków branżowych za swoją pracę w nowym, całkowicie dziewczęcym studiu Slayed od Vixen Media Group, które wystartowało tego lata. Jej główna rola w Explicit Acts zdobyła w zeszłym miesiącu nagrodę Fleshbot Award w kategorii Najlepsza Scena Dziewczyna/Dziewczyna, „więc naprawdę mam nadzieję, że ta scena wygra również w XBIZ. Wygląda obiecująco, a my włożyłyśmy w nią mnóstwo pracy i godzin.”

Gwiazda jest również dumna ze swojej roli zakonnicy, która zmaga się z bliźniaczymi grzechami pożądania i pokusy w tytule MissaX ‘Under the Veil’. Religijny serial w reżyserii Ricky’ego Greenwooda zdobył siedem nominacji, w tym za Pełnometrażowy Film Roku, Najlepszy Scenariusz, Najlepsze Zdjęcia i Najlepszą Reżyserię Artystyczną.

„To był niesamowity rok dla filmów dla dorosłych, ponieważ wiele z ról, które dostałam w tym roku, zostało pobłogosławionych fantastycznymi fabułami, reżyserią, aktorstwem i scenami seksu” – dodała. „Chcę podziękować zespołowi w Slayed i MissaX za danie mi możliwości pracy z tak wspaniałymi i utalentowanymi ludźmi. Jestem tak wdzięczna i w podziwie dla waszej ciężkiej pracy i artystycznej błyskotliwości!”

Rozdanie nagród XBIZ Awards w 2022 roku odbędzie się 9 stycznia 2022 roku w Hollywood Palladium. Kategorie w których fani mogą głosować na swoje ulubione gwiazdy dostępne są tutaj. Natomiast pełna lista nominowanych do nagród XBIZ dostępna jest pod tym adresem.

Więcej na temat Charlotte Stokely można dowiedzieć się śledząc ją na TwitterzeInstagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.