Casca Akashova gości Brennę McKenna w podcaście After Hours

Wschodząca gwiazda produkcji dla dorosłych, Brenna McKenna, odpowiada na pytania słynnej gwiazdy i modelki glamour Casci Akashovej w nowym odcinku podcastu After Hours.

'

Fani Brenny McKenna mogą być naprawdę szczęśliwi, ponieważ ich ulubiona wytatuowana aktorka jest ostatnio w centrum uwagi udzielając jednego wywiadu za drugim. Tym razem McKenna spotkała się z Cascą Akashovą w podcaście After Hours.

W rozmowie z Akashovą, McKenna omawia swoją miłość do sprośnych słówek, jak ewoluowała jako kobieta, dlaczego w końcu czuje się komfortowo we własnej skórze, o byciu dominującą w relacjach z kobietami, o swojej miłości do fanów i jakie ma plany wobec Casci!

„Bycie z Cascą w jej programie było tak zabawne!” zachwyciła się McKenna. „Czułam się jakbym rozmawiała z dziewczyną, którą znam i mogłam po prostu być sobą. A ona potrafiła się do mnie odnieść, co pozwoliło mi się otworzyć i czuć komfortowo. Czas leciał szybko i jestem podekscytowana na kolejny raz”.

Zabawny i bardzo informacyjny wywiad z Brenną McKenna w After Hours można przesłuchać na Soundcloud.

Brennę McKenna można śledzić na Twitterze. Fani McKenny mogą również subskrybować jej OnlyFans oraz zajrzeć na jej FreeOnes.

Aby uzyskać więcej informacji, śledź After Hours na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.