Carolina Cortez zadebiutuje w niedzielę w ‘Naked News’

Carolina Cortez, wytatuowana latynoska piękność z dużymi krągłościami i modelka glamour, w ciągu ostatnich kilku miesięcy zrobiła kilka naprawdę dużych kroków w swojej karierze, a teraz będzie mogła dodać do tego występ w Naked News.

'

Carolina Cortez, to typowa Kalifornijska dziewczyną z sąsiedztwa, która stała się gwiazdą porno. Zawsze napalona i odkrywcza w swoich seksualnych przygodach, postanowiła dołączyć do branży i przenieść swój ogień na plan filmowy. Uwielbiana przez fanów, ma w sobie siłę i determinację, aby stać się jedną z największych gwiazd w branży. Carolina zdobyła nominacje Najbardziej Epickiej Pupy dwukrotnie od AVN Awards w 2019 i 2020 roku.

W niedzielę, 10 października, Carolina Cortez udzieli wywiadu dla Naked News, aby jej fani na całym świecie mogli rozkoszować się jej urodą i dowcipem. Jest to idealny sposób na zakończenie jesiennego weekendu. Ikoniczna prowadząca, Laura Desirée, będzie rozmawiać z Caroliną o jej nowych scenach dla najlepszych wytwórni dla dorosłych, jej urodzinowym wideo OnlyFans i nie tylko. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć zdjęcia i filmy z udziałem Violet, które pojawiają się w trakcie szybkiego wywiadu. I oczywiście Laura jest naga, a Carolina topless, zgodnie z nazwą sieci.

„To jeden z moich najlepszych wywiadów i mam nadzieję, że spodoba się moim fanom i członkom Naked News. Jestem podekscytowana, że w końcu zostanie wyemitowany i mam nadzieję, że zyskam dzięki niemu kilku nowych fanów. Jeśli go obejrzycie, koniecznie dajcie mi znać w mediach społecznościowych i na OnlyFans, że Wam się podobał” – powiedziała Carolina Cortez.

Przed wejściem do branży była kulturystką i nadal lubi ćwiczyć, pływać i spędzać czas w basenie.

Wywiad z Caroliną będzie dostępny wyłącznie dla subskrybentów Naked News – zostanie wyemitowany w niedzielę i będzie dostępny 24/7 na nakednews.com. Szukajcie go na pierwszej stronie kultowego serwisu. Jeśli jeszcze nie jesteś subskrybentem, możesz to zrobić klikając tutaj.

Bądź na bieżąco ze wszystkim w świecie Caroliny Cortez, śledząc ją na Twitterze i Instagramie. Subskrybuj też jej OnlyFans, aby uzyskać najlepsze ekskluzywne treści, w których biorą udział między innymi takie gwiazdy jak Nina Elle i Rachael Cavalli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.