Carolina Cortez ogłasza konkurs dla fanów ze spektakularnymi nagrodami

Latynoska piękność, gwiazda filmów dla dorosłych i modelka glamour, Carolina Cortez rozpoczyna konkurs dla fanów, w którym do wygrania będą spektakularne nagrody, w tym możliwość wygrania randki z nią.

Insane Coeds

Carolina organizuje konkurs, w którym nagradza swoich najbardziej lojalnych fanów niesamowitymi nagrodami. Celem konkursu jest zwiększenie liczby fanów obserwujących ją na jej nowym koncie na Twitterze (poprzednie, które zostało usunięte, posiadało ponad 100 tysięcy śledzących fanów) i zdobyć nowych subskrybentów OnlyFans.

Zabawa zaczyna się 15 marca, a w konkursie wygrać może każdy, kto śledzi Carolinę na Twitterze lub OnlyFans. Fani, którzy śledzą jej nowe konto na Twitterze lub dołączą do jej OnlyFans, wezmą udział w losowaniu nagrody głównej. Jeden szczęśliwy zwycięzca otrzyma wirtualną randkę z Caroliną na Skype, podpisane bikini Nafty, które miała na sobie na ostatnim konwencie, oraz podpisane zdjęcie, na którym jest w tym bikini. Za każde zgłoszenie fani otrzymają jedno ekskluzywne, podpisane nagie selfie. Osoby, które zarówno śledzą ją na Twitterze, jak również subskrybują jej OnlyFans mają podwójną szansę na zdobycie głównej nagrody.

Aby wziąć udział w konkursie, należy śledzić Carolinę na Twitterze lub OnlyFans. Następnie wystarczy zrobić zrzut ekranu jednego lub obu tych portali potwierdzający śledzenie aktorki i wysłać go na adres winadatewithcarolinacortez@gmail.com.

Carolina odpowie na każde zgłoszenie w konkursie poprzez wysyłkę nagiego selfie, Oznacza to szansę otrzymania do dwóch nagich selfie na wyłączność. Oczywiście, jeśli już śledzisz Carolinę na Twitterze lub jesteś subskrybentem OnlyFans, również możesz zostać nagrodzony w ten sam sposób, jedyne co należy wówczas zrobić to wysłać zrzut ekranu.

„Chciałam zdobyć więcej nowych obserwatorów na Twitterze i subskrybentów na OnlyFans. Pomyślałam, co sprawi, że ludzie będą chcieli robić jedno lub oba? Tak, nagrody! Śledzenie mnie na Twitterze jest bezpłatne, a OnlyFans kosztuje tylko 4,99$. Każdy otrzyma jedno z dwóch selfie, w zależności od liczby zgłoszeń. I żeby było sprawiedliwie, biorę też pod uwagę fanów, którzy już śledzą mnie na Twitterze lub są aktualnymi subskrybentami OnlyFans” – powiedziała Carolina Cortez.

Konkurs kończy się w piątek, 1 kwietnia, o godzinie 7:59 czasu polskiego. Losowanie odbędzie się w pierwszym tygodniu kwietnia, a zdobywca nagrody głównej zostanie ogłoszony na Twitterze wyłącznie za pomocą swojej nazwy na jednej z platform.

Bądź na bieżąco ze wszystkim co się dzieje w świecie Caroliny Cortez, śledząc ją na jej nowym koncie na Twitterze i Instagramie. Subskrybuj też jej OnlyFans, aby uzyskać jej najlepsze ekskluzywne treści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.