Caitlin Bell zdobywa dwie nominacje do nagród XBIZ 2023

Blond piękność o hiszpańskich, meksykańskich i rdzennie amerykańskich korzeniach, Caitlin Bell, z radością ogłasza, że została uhonorowana swoimi pierwszymi nominacjami do nagród XBIZ.

CaliTeens

Powalająca gwiazda filmów dla dorosłych i modelka, Caitlin Bell, została wyróżniona w kategorii Najlepsza Scena Seksu – Lesbijska za jej występ z Madi Meadows i Serene Siren w ’Lesbian Triangles 38’ (Girlfriends Films), oraz Najlepsza Scena Seksu – Vignette za jej dzikie spotkanie z Kayley Gunner, Keiranem Lee i Vanem Wylde w Benefits of Butt Massage(Brazzers).

„Chcę zacząć od podziękowania XBIZ, a także wszystkim talentom i każdej osobie, która umożliwiła te nominacje” – powiedziała Bell, która zadebiutowała w filmach dla dorosłych w 2021 roku. „Jestem zaszczycona”.

„I spójrzcie na obsadę dla obu tych scen. Miałam po prostu szczęście, że mogłam pracować z niektórymi z najbardziej utalentowanych i niesamowitych osób”.

„W Brazzers, nie wiem co było bardziej zabawne, bycie pieprzonym przez Kierana Lee i Vana Wylde’a czy śmiech z Kayley Gunner za kulisami”, zastanawiała się blondynka. „Każdy, kto zna Kierana lub Vana wie, że są kompletnymi dżentelmenami, nawet gdy sprawiają, że krzyczę. Kayley Gunner jest talentem na poziomie A+ plus i jedną z najsłodszych osób, jakie kiedykolwiek poznałam. Ona jest nie tylko cudowna, to cały kompletny pakiet”.

„Muszę przyznać, że moja scena z Serene Siren i Madi Meadows była prawdopodobnie najbardziej stresująca, jaką kiedykolwiek miałam podczas mojej kariery w branży. To nie miał być trójkąt, ale hej nie narzekam! To otworzyło mój świat i nauczyło mnie wiele o lesbijskiej seksualności. Dwie absolutnie piękne kobiety, które dokładnie wiedzą co robią i jak. Moje serce waliło przez cały czas! Nie wspominając o tym, że wyciągałam rzęsy z tyłka z powodu całego olejku, który został użyty! [śmiech]”

„Jestem ogromnie wdzięczna i jeśli branża będzie mnie chciała, będę w niej przez wiele lat”

21. doroczna gala XBIZ Awards odbędzie się w niedzielę, 15 stycznia 2023 roku w historycznym Hollywood Palladium i będzie służyć jako wydarzenie wieńczące 'tydzień XBIZ’ i X3 Expo. Pełna lista nominowanych znajduje się na stronie xbiz.com.

Bądźcie na bieżąco z urzekającą Caitlin Bell na jej oficjalnej stronie internetowej CaitlinBellVIP.com, oraz na jej nowym koncie na Twitterze – @LatinaBellxoxo. Dołączcie do jej OnlyFans i znajdźcie więcej jej smakołyków na CaitlinBellMerch.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.