Caitlin Bell wypuszcza swój kalendarz na rok 2023

Tuż przed sezonem świątecznym, Caitlin Bell ma gratkę dla swoich wielbicieli: jej oficjalny kalendarz na rok 2023, wydany we współpracy z Fangear. Teraz fani będą mogli cieszyć się Bell przez cały rok.

'

Kalendarz zawiera 12 pełnych kolorów zdjęć gwiazdy filmów dla dorosłych oraz tancerki, o wymiarach 30x30cm. Ale to nie wszystko, wykonany w USA kalendarz, zawiera również przepiękną ekskluzywną rozkładówkę znajdującą się pomiędzy czerwcem i lipcem, dzięki czemu nawet po zakończeniu 2023 roku, Bell nadal będzie mogła zdobić ścianę i cieszyć oczy jej fanów.

„Jestem tak zaszczycona, że mogę być częścią tego nowego przedsięwzięcia” – powiedziała Bell. „Szczerze mówiąc, nigdy nie myślałam, że będę sprzedawać mój kalendarz fanom. Wiele, wiele podziękowań dla utalentowanych Sebastiana i Ollly Vento, którzy byli odpowiedzialni za to, że czułam się i wyglądam tak pięknie w tym kalendarzu”.

„Jestem tak wdzięczna i będę nadal dawać wam wszystkim najbardziej ogniste treści i doświadczenia podczas podróży tą ścieżką! Dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzą. Nie zawiodę was!”

Kalendarz Caitlin Bell 2023 jest już dostępny za 24,95$. Jeśli chcielibyście mieć osobiście podpisaną kopię przez gwiazdę, dodajcie 15$ otrzymując łączną kwotę 39,95$.

Bądźcie na bieżąco z urzekającą Caitlin Bell, odwiedźcie jej oficjalną stronę internetową CaitlinBellVIP.com oraz jej nowe konto na Twitterze – @LatinaBellxoxo. Dołączcie do jej OnlyFans i znajdźcie więcej jej smakołyków na sprzedaż na CaitlinBellMerch.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.