Brittany Andrews zdobywa okładkę i 14 stron w brytyjskim magazynie Darkside

Październikowy numer 2022 magazynu Darkside jest w dużej części poświęcony legendarnej, wielokrotnie nagradzanej gwieździe dla dorosłych Brittany Andrews. Jest ona przedstawiona na okładce, spisie treści i 14 stronach najnowszego wydania.

Wydanie magazynu Darkside z października 2022 roku ma solową okładkę z Brittany Andrews wyglądającą zadziornie w czerwieni i czerni oraz noszącą tiarę na zdjęciu autorstwa Justice Howarda. Podpis pod okładką brzmi: „Call Me Mommy Domme! Brittany Andrews Putting the Hustler into Hustler„(Nazywaj mnie mamuśką Dominą! Brittany Andrews, robi z siebie Hustlera).

Zaczynając od strony 14 i kończąc na stronie 27, artykuł „Brittany Andrews, The Woman Who’s Done It All & Keeps Hustling” ma mnóstwo gorących zdjęć w zarówno blond jak i czarnych włosach oraz w skórze i lateksie. 14-stronicowy artykuł zawiera dogłębny wywiad, w którym Brittany odpowiada na pytania dotyczące tego, że kink staje się bardziej mainstreamowy, co czyni ją wspaniałą Dominą, ożywienia serii Men in Pain dla Kink.com jako reżyser i występu w jednej ze scen, jej kolekcji strap-onów i tego, co najbardziej lubi w peggingu, legendarnych fotografów, z którymi robiła zdjęcia, jej pracy w sferze NFT, przejścia na emeryturę z bycia międzynarodowym DJ-em, wygrania nagrody Ulubionej Dominy w 2022 roku i wiele więcej.

„Jestem naprawdę zadowolona ze zdjęcia, które wybrali na okładkę i z układu felietonu. Noszenie tiary na okładce i relacja w magazynie jest naprawdę dopasowana do królowej. Niezależnie od tego, czy jesteś długoletnim fanem, czy nowym w moim świecie, na pewno dowiesz się wiele o mnie po przeczytaniu wywiadu” – powiedziała Brittany Andrews.

Najnowsze wydanie magazynu Darkside to lektura obowiązkowa dla legionu fanów Brittany.

Magazyn Darkside można zaprenumerować za 24,99$ rocznie na stronie darksidemagazine.com. Zanim kupicie, kliknijcie na jej numer, aby uzyskać jego podgląd.

Wszystkie linki do mediów społecznościowych Brittany Andrews można znaleźć na stronie allmylinks.com/DJBRITSTAR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.