Brittany Andrews kończy 2022 rok na okładce magazynu Kink Queens

Legendarna, wielokrotnie nagradzana gwiazda dla dorosłych i filmowiec Brittany Andrews miała niesamowity rok 2022, a kończy go z hukiem i kolejną okładką, tym razem dla magazynu Kink Queens.

ILoveBlackGirls

Na okładce 46 numeru magazynu Kink Queens, Brittany Andrews jest dominująca i pełna blasku, cała ubrana w lateks, a jej czerwone usta, są jedyną rzeczą, która potrafi odwrócić wzrok od jej wspaniałego dekoldu. Poświęcony jej felieton 'Brittany Andrews Bitch’ ciągnie się od strony 30 aż do strony 69, co oznacza, że 40 stron zdjęć i wywiadu zajmuje dosłownie połowę magazynu.

W środku można znaleźć ogromną ilość zdjęć zrobionych przez Boba Coultera i Bagley Photo, pokazujących Brittany pozującą w różnych sesjach i przedstawiającą różne aspekty jej osobowości. A ekskluzywny wywiad z Ralphem Greco Jr. jest zarówno wnikliwy, jak również pozwala dowiedzieć się wiele o gwieździe.

Wywiad zaczyna się krótkim przeglądem tego, jak Brittany rozpoczęła swoją karierę i jej wielu wyróżnień w ciągu 30 lat. Następnie poruszany jest temat fetyszu i przekraczaniu traumy jako Dominatrix, byciu znaną jako pionierka peggingu, jej ciekawości na temat fetyszu sondowania, co czyni dobrą Dominę i dobrą uległą, planach na przyszłość i wiele więcej.

“Bardzo podoba mi się okładka i zawartość! Niezależnie od tego, czy jesteś fanem od dawna, czy jesteś nowy w moim świecie, na pewno dowiesz się czegoś o mnie… cóż, jeśli w ogóle będziesz mógł przestać wpatrywać się w piękne zdjęcia zrobione przez Boba i Bagleya. Jeśli kupisz wersję drukowaną i przyniesiesz ją na jakiekolwiek targi, na których będę w przyszłym roku, podpiszę ją za darmo“, powiedziała Brittany Andrews.

Fani i ulegli mogą teraz zdobyć magazyn za darmo w formacie cyfrowym. Od przyszłego tygodnia wersja cyfrowa będzie kosztowała 9,99$, a drukowana 19,99$. Obie wersje można kupić w pakiecie za 19,99$. Znajdźcie je wszystkie na stronie magcloud.com.

Wszystkie linki Brittany Andrews można znaleźć na allmylinks.com/DJBRITSTAR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.