Britney Amber wygrywa nagrodę XRCO MILF Roku

Organizacja X-Rated Critics uznała Britney Amber za MILF Roku. Ogłoszenie miało miejsce podczas 37. dorocznego rozdania nagród XRCO. Impreza odbyła się w Hollywood i była okazją do świętowania najlepszych wykonawców w branży, na których głosowali recenzenci. Britney zdobyła nagrodę po solidnym roku wyróżniających się hardcore’owych występów.

'

„Jestem zachwycona,” powiedziała Britney. „Jestem bardzo wdzięczna tej branży i to wiele znaczy, że zostałam doceniona za swoją pracę. Dziękuję wszystkim recenzentom XRCO, którzy na mnie głosowali. Jesteście najlepsi!”

To była ekscytująca noc dla popularnej performerki Britney Amber. Nie tylko zdobyła ona nagrodę, ale także była jedną z prowadzących imprezę. Wraz z modelką Charlotte Stokley, Britney otworzyła show i przedstawiła prezenterów wieczoru. Wybrana ze względu na swój profesjonalizm, popularność i osobowość, Britney była idealną prowadzącą show.

„To był zaszczyt być gospodarzem ceremonii XRCO wraz z Charlotte Stokley,” powiedziała Britney. „Fantastycznie się bawiłyśmy i wspaniale było zobaczyć, jak tak wiele osób z branży spotyka się ponownie na jedną noc”.

Więcej na temat Britney dowiesz się śledząc ja na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Natomiast, pełną listę zwycięzców nagród XRCO w 2021 roku znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.