Brie Nightwood Rozszerza Współpracę z Platformą UnlockedXX

Brie Nightwood z dumą ogłasza swoje strategiczne zaangażowanie jako nowo mianowana współwłaścicielka australijskiej platformy dla fanów UnlockedXX.

'

Pochodząca z Las Vegas modelka, influencerka i twórczyni treści dla dorosłych, która wcześniej pełniła funkcję ambasadora marki firmy, dołączy do dyrektorów Kayne’a Lawtona i Alexandra Bowdena w ciągłej ekspansji i rozwoju marki społecznościowej.

„Jako twórca z wyjątkowym zrozumieniem tej stale rozwijającej się branży, jestem podekscytowana możliwością rozpoczęcia tego nowego przedsięwzięcia z firmą, którą szanuję i podziwiam” – powiedziała Nightwood, zauważając, że serwis daje jej większą swobodę publikowania treści dla dorosłych i treści tabu przy mniejszej liczbie ograniczeń niż jego popularni konkurenci, „a mniej ograniczeń oznacza więcej możliwości dla twórców”.

Już teraz nowe modelki UnlockedXX mogą generować dodatkowe przychody, gdy zarejestrują się za pomocą linku polecającego. Strona doda 500 bardzo hojnych fanów do nowych kont, aby ułatwić natychmiastowe gwarantowane zyski, a także dopasuje ich zarobki do menu promocyjnego strony.

„Jeśli zarobisz 500$ na UnlockedXX, otrzymasz 500$ promocji OnlyFans na mojej aktywnej stronie z 80k. Gdy zdobędziesz 1000 dolarów, wyrównam ci stawkę o pewien procent” – wyjaśnia. „Nie oferowałam tego jeszcze wielu dziewczynom, więc ta oferta jest na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy!”.

Na UnlockedXX ma również zadebiutować StripTok, nowa funkcja, która jest specjalnie zaprojektowana, aby zwiększyć liczbę zapisów subskrybentów poprzez zastosowanie podobnego algorytmu, który odniósł szalony sukces w TikTok, co pozwala modelkom na znacznie szybsze wejście na stronę.

„W dzisiejszych czasach jest wiele stron dla dorosłych twórców do wyboru, ale jeśli poważnie myślisz o optymalizacji swoich opcji finansowych z platformą, która naprawdę dba o twoje najlepsze interesy, nadszedł czas, abyś spojrzał na UnlockedXX”.

Śledź Brie Nightwood na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jej linki znajdziesz tutaj.

Więcej na temat UnlockedXX znajdziesz na stronie UnlockedXX.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.