Brenna McKenna została wyróżniona w magazynie NightMoves i uczestniczy w rozdaniu nagród

Brenna McKenna omawia uprzedzenia mediów społecznościowych wobec pracowników seksualnych, jej przejście od tancerki do aktorki porno oraz jej zamiłowanie do wybierania własnej garderoby, w przenikliwym wywiadzie w październikowym 2022 wydaniu magazynu NightMoves.

'

W kolumnie przedstawiającej Brennę McKenny, skryba branżowy i krytyk Moutasem Seyam znany również jako Mutant Mo pisze, „’Brenna McKenna jest piękna!’ To wszystko, co ciągle o niej słyszałem i rzeczywiście mieli rację”, dodając, że wschodząca gwiazda „już teraz błyszczy na swój oszałamiający sposób”.

McKenna mówi pisarzowi: „Moje umiejętności sceniczne pomogły mi przed kamerą. A teraz uczę się dostosowywać do większej popularności, oraz odpowiedniego wprowadzenie siebie na rynek.”

Profil McKenny trafił na stoiska w samą porę tuż przed jej występem na galii NightMoves i ceremonii ich ceremonii wręczania nagród. McKenna wystąpiła ze swoim zmysłowym aktem scenicznym przez trzy kolejne noce, od 6 do 8 października, a następnie zaprezentowała się na pełnym gwiazd 30 dorocznej gali NightMoves Awards w niedzielną noc, 9 października.

„Jest już prawie tydzień później i wciąż czuję podniecenie związane z występami w całym rejonie Tampy” – powiedziała McKenna. „Jestem nowa w tańcu, więc wciąż dostaję motyli, jednak ta trasa była tak bardzo zabawna, że przeważyła nad wszelkimi nerwami”.

„Moją ulubioną częścią musi być spotkanie z moimi fanami! To surrealistyczne, że ludzie pojawiają się i wspierają mnie osobiście i zachęcają mnie! To takie miłe uczucie widzieć, że ludzie kochają moją pracę i lubią mnie osobiście. Do tego wielu z nich, dowiedziało się o mnie w magazynie NightMoves, bycie wyróżnioną było naprawdę wyjątkowe!”

„The Lee Network dało mi niesamowite doświadczenie, które sprawiło, że nie mogę się doczekać mojego drugiego solowego pokazu w Nowym Jorku, który zostanie ogłoszony już niedługo! Dziękuję wszystkim w NightMoves i The Lee Network za kontynuowanie promowania i wzmacniania naszej branży.”

Opatrzony wspaniałymi kolorowymi zdjęciami nieskazitelnej piękności, artykuł na temat McKenny jest dostępny online na NightMovesOnline.com.

Śledź Brennę McKennę na Twitterze i Instagramie, subskrybuj jej OnlyFans i sprawdź ją na FreeOnes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.