Brenna McKenna została uhonorowana swoją pierwszą nominacją

Brenna McKenna świętuje pierwszą w swojej młodej karierze nominację do nagrody z 2023 AVN Awards. Inked starlet została doceniona za swoje umiejętności w kategorii Najlepsza Scena Seksu Oralnego.

'

Wytatuowana Brenna McKenna, znana ze swojego zamiłowania do seksu, została doceniona przez AVN w kategorii Najlepsza Scena Seksu Oralnego za jej wyjątkowy występ w ’A Lady With a Schedule’ z podstrony Team Skeet’s 'This Girl Sucks’, w której zamienia się z kujonki w prawdziwą boginię seksu u boku weterana Ika Diezela.

„Otrzymanie tej nominacji od AVN jest dla mnie dość szczerze mówiąc szokujące, ponieważ jestem tak nowa, mieszkam tak daleko i przez ostatni rok niezależnie rezerwowałam występy”, zauważyła McKenna. „Ale zawsze mówię, że ssanie kutasa jest moją ulubioną rzeczą, więc bycie w kategorii obciągania jest szalenie odpowiednie… więc, nie jestem 'całkowicie’ zaskoczona tą częścią. [śmiech]”

„Dziękuję Team Skeet i Ike’owi Diezelowi, AVN za nominowanie mnie, mojemu publicyście, Michaelowi Whiteacre z HoneyHouse PR, za jego niekończące się wsparcie oraz i wszystkim moim fanom!” dodała McKenna.

40. doroczna ceremonia wręczenia nagród AVN, prezentowana przez MyFreeCams, powraca na żywo w sobotę, 7 stycznia 2023 roku i odbędzie się w legendarnym Las Vegas. Pełna lista nominowanych znajduje się na stronie avn.com.

Śledźcie Brennę McKenna na Twitterze i Instagramie, subskrybujcie jej OnlyFans i sprawdźcie ją na FreeOnes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.