Brenna McKenna udzieliła wywiadu w 'Sexy People Podcast’

Fani Brenny McKenna nie mogą ostatnio narzekać na brak nowych treści z udziałem wytatuowanej gwiazdy. Oprócz wszystkich scen, wywiadów, publikacji i występów na żywo, teraz jej fani mogą posłuchać jak otwiera się w odkrywczej rozmowie jako gość 'Sexy People Podcast’.

'

Brenna McKenna spędziła weekend spotykając się z fanami podczas EXXXOTICA New Jersey i to właśnie wtedy usiadła z Danem Frigolette za zamkniętymi drzwiami, aby udzielić wywiadu, który momentami staje się bardzo emocjonalny.

„Brenna jest tak autentyczna, interesująca, dowcipna i urocza jak tylko jest to możliwe”, powiedział Frigolette. „Jestem tak podekscytowany, że mogę podzielić się tym odcinkiem ze słuchaczami. Dostępny jest on jako wideo na Youtube i wszędzie tam, gdzie są podcasty jako audio. Posłuchaj wnikliwego, wymagającego i emocjonalnego wywiadu”.

McKenna skomentował: „Czułam, że jestem dokładnie tam, gdzie powinnam być w 'Sexy People Podcast!’. Dan i ja byliśmy w stanie przeprowadzić piękną rozmowę z tak płynną wymianą zdań i chemią! Nawet już dostałam informację zwrotną, że to najlepszy wywiad, jaki do tej pory zrobiłam.”

Obejrzyjcie odcinek 197 'Sexy People Podcast’ z udziałem Brenny McKenna na youtube.com.

Śledźcię Brennę McKenna na Twitterze i Instagramie, subskrybujcie jej OnlyFans i sprawdźcie ją na FreeOnes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.