Brenna McKenna powróci do podcastu SDR Show w czwartkową noc

Już w najbliższ czwartek gwiazda filmów dla dorosłych Brenna McKenna powróci do SDR Show, aby wystąpić w świątecznym odcineku popularnego nowojorskiego podcastu i zabierze ze sobą kilka swoich ulubionych przyjaciółek, aby dostarczyć trochę świątecznej radości!

CaliTeens

Gospodarz Sutton wyjaśnia, “Gry, picie, częściowa nagość i więcej – wszystko to gwarantuje, że twoje przyrodzenie wystrzeli w górę, a twoje orzeszki będą się prażyć. Więc nalej sobie szklankę ulubionego napoju i udaj się na TheSDRshow.com/LIVE o 3 rano w czwartek.“

McKenna zapytał retorycznie: “Czego więcej można chcieć na święta niż trzech biseksualnych striptizerek? Dokładnie, też tak myślę!“.

“Więc, sprowadzam kilka koleżanek do Nowego Yorku, aby imprezować i zrobić mały show dla Ciebie! Rozpalimy ogień naszymi twardymi sutkami i ciepłymi osobowościami, więc chodź dołącz do nas podczas SDR Show w czwartek!“

Wcześniejszy, debiutancki występ McKenny w SDR Show możecie znaleźć tutaj.

Śledźcie SDR Show na Twitterze: @TheSDRShow/@gasdigital i Instagramie: @thesdrshow/@gasdigital 

Wytatuowana śliczność świętuje również swoje pierwsze nominacje do nagród od AVN w swojej karierze. Słynąca z miłości do seksu wykonawczyni została wyróżniona za Najlepszą Scenę Seksu Oralnego za epicki, wyjątkowo niegrzeczny występ w ’A Lady With a Schedule’ z podstrony Team Skeet This Girl Sucks.

McKenna jest także kandydatką do tytułu Najgorętszej Debiutantki w konkursie głosowaniu fanów AVN. Wielbiciele Brenny mogą codziennie głosować na nią na stronie avn.com.

Śledźcie Brennę McKenna na Twitterze i Instagramie, subskrybujcie jej OnlyFans i sprawdźcie ją na FreeOnes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.