Brenna McKenna gości w podcaście 'Your Worst Friend’

Urodzona i wychowana na południowym krańcu New Jersey, Brenna McKenna zaprasza swoich fanów do sprawdzenia jej gościnnego występu w trzecim sezonie popularnego podcastu 'Your Worst Friend’, za pośrednictwem którego mogą dowiedzieć się nieco więcej o swojej ulubionej wytatuowanej aktorce.

'

Nominowana do nagrody AVN seksualna supernova, Brenna McKenna, omawia swoje pochodzenie, kwitnącą karierę w filmach dla dorosłych i miłość do striptizu z gospodarzami Shanem i Mattem, a także bierze udział w zabawie 'Kto zna lepiej New Jersey: Brenna czy Shane?’.

„Mieliśmy przyjemność przeprowadzić wywiad z panią Brenną McKenna dla trzeciego sezonu naszej serii wywiadów z gwiazdami filmów dla dorosłych, 'YWF: Going Deeper’,” powiedział gospodarz YWF Matt. „Jest wiele jednowyrazowych przymiotników, którymi można opisać Brennę: seksowna, słodka, zabawna, ognista, wspaniała… ale ten, który najbardziej wyróżnia się dla mnie to 'Jersey'”.

„Dorastałem z dziewczynami takimi jak Brenna, opierającymi się o Jeepa na parkingu Taco Bell o 1 w nocy w piątek. Ten typ to idealne przeciwieństwo Królowej Studniówki, którego mężczyźni zarówno się boją, jak i potajemnie pożądają. Ale w głębi duszy, nasz wywiad pokazuje, że Brenna jest po prostu miłą ciężko pracującą dziewczyną, która lubi uszczęśliwiać ludzi. To dychotomia dziewczyn z Jersey: słodka i ostra. Jeśli tego nie rozumiecie, to nie dziwię się wam. Coś takiego można spotkać tylko New Jersey.”

McKenna również zachwycała się doświadczeniem związanym z pojawieniem się w programie: „Posiadanie możliwości bycia w podcaście YWF czyni mnie najszczęśliwszą dziewczyną z Jersey w historii. To rozgrzewa moje serce, aby spotkać ludzi, którzy czują się jak przyjaciele i być w stanie dołączyć do ich projektu i podróży!”

„My, ludzie ze wschodniego wybrzeża, jestesmy najlepsi, a chłopaki traktowali mnie jak rodzinę. Mam dla nich tyle szacunku i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć jak bardzo wszyscy się rozwiną”.

Sprawdźcie odcinek McKenny w 'Your Worst Friend: Going Deeper (Season 3)’ na yourworstfriend.com.

Brenna świętuje również pierwszą nominację do nagrody w swojej młodej karierze, otrzymaną od AVN. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Śledźcie Brennę McKenna na Twitterze i Instagramie, subskrybujcie jej OnlyFans i sprawdźcie ją na FreeOnes.

Your Worst Friend: Going Deeper’ to fascynujące i zabawne głębokie nurkowanie w życie gwiazd filmów dla dorosłych. Aby uzyskać więcej informacji, śledźcie podcast na Twitterze i sprawdźcie oficjalną stronę podcastu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.