Brandi Love znalazła się w artykułach Barstool Sports i OutKick

Co Brandi Love ma wspólnego z zawodowym rozgrywającym i supermodelką? W zeszłym tygodniu jej komentarz z przymrużeniem oka w mediach społecznościowych na temat zbliżającego się rozwodu Giselle i Toma Brady’ego niespodziewanie przedostały się do mediów głównego nurtu.

CaliTeens

Brandi Love jest obiektem marzeń wielu fanów na całym świecie, a niektórzy szczęśliwcy mają nawet szansę spełnić swoje marzenia w jej konkursie ’Fuck a Fan’. Jednak Brandi tak jak każdy człowiek również ma swojego obiekty westchnień i tak się składa, że jej właśnie się rozwodzi, na co Brandi odpowiedziała na Twitterze:

„Drogi Panie (Tom Brady)” Brandi zatweetowała: „Szczerze przykro mi słyszeć o rozwodzie. To prawdopodobnie najtrudniejsza rzecz dla każdego, w każdej sytuacji finansowej, przez którą musi przejść. Jeśli potrzebujesz osoby, aby się wypłakać lub Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy relaksującej… mogę pomóc. Myślałam o tym, bardzo długi czas”.

Zapytana o swoje komentarze później przez Davida Hooksteada z OutKick, wielokrotnie nagradzana supergwiazda MILF miała jeszcze wiele do powiedzenia.

„Jestem zauroczona Tomem Bradym od lat,” Love powiedziała w ekskluzywnym oświadczeniu. „To sięga aż do jego dni jako Wolverine. Ten facet jest niesamowicie piękny. Ciężko pracuje, ma ponadprzeciętne osiągnięcia i jest zaciekłym zawodnikiem. Zaoferowałam moje towarzystwo jemu i Gisele, kiedy byli małżeństwem, ponieważ, cóż, cholera czemu nie! Ale nigdy się do mnie nie odezwali”.

Przeczytaj pełny artykuł Outkick na stronie outkick.com

Ale nie tylko oni zainteresowali się Twitterowymi przemyśleniami Brandi. Jerry Thorton z Barstool Sports napisał tego samego dnia w artykule 'MILF Porn Legend Brandi Love Offers Tom Brady Help in His Hour of Need’

„Może i nie jest w stanie sprowadzić Brady’ego i Gisele z powrotem do siebie,” zauważył Jerry, „ale ma pewien zestaw umiejętności. Umiejętności, które nabyła w ciągu bardzo długiej kariery. Umiejętności, które czynią ją rozkoszą dla każdego niedawno rozwiedzionego mężczyzny po czterdziestce. Będzie szukała Brady’ego. Znajdzie Brady’ego. I da mu w kość”.

Przeczytaj pełny artykuł na barstoolsports.com.

Śledź Brandi Love na Twitterze i Instagramie oraz dołącz do jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.