Brandi Love wybiera październikowego zwycięzcę konkursu 'Fuck A Fan’

Czy kiedykolwiek marzyliście o seksie ze światowej sławy gwiazdą porno? Z Brandi Love możliwe jest, aby spełnić swoje marzenia. Wielokrotnie nagradzana MILF organizuje comiesięczny konkurs 'Fuck a Fan’, w którym jeden szczęśliwy zwycięzca zdobywa możliwość seksu swojego życia.

'

Brandi Love jest prawdziwym ucieleśnieniem tego, co MILF oznacza. Jej wyjątkowy konkurs Fuck a Fan pozwala jej fanom spełnić swoje największe marzenie i spędzić upojny, wypełniony prawdziwym seksem czas z Brandi. Teraz gorąca MILF ma przyjemność ogłosić kolejnego zwycięzcę.

„Zwycięzcą konkursu Fuck a Fan w październiku został nasz Cory”, podzieliła się Brandi, zapewniając swoich fanów, że „już się z nim skontaktowałam” i jest „gotowy do działania!”.

Brandi już od dłuższego czasu organizuje konkurs, w którym jej fani mogą zarejestrować się na MeetBrandi.com, aby mieć szansę zostać zwycięzcą jej konkursu i spełnić swoje marzenia. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na pierwszej stronie.

Zanim Brandi ogłosi kolejnego zwycięzcę, w międzyczasie możecie sprawdzić nowe wydanie VOD od MYLF 'Mommy’s Personal Trainer 5′ nagradzanej MILF na stronie adultdvdempire.com

Śledź Brandi Love na Twitterze i Instagramie i dołącz do jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.