Brad Mitchell z Mojohost jest gościem w Adult Site Broker Talk

W tym tygodniu gościem podcastu Adult Site Broker Talk jest Brad Mitchell z Mojohost. Pomimo że jest to już druga wizyta Mitchella w programie, jego rozmowa z Brucem była tak długa i interesująca, że została ona podzielona na dwa odcinki, co ma miejsce po raz pierwszy w historii Adult Site Broker Talk.

Brad Mitchell jest jedną z prawdziwych ikon w branży dla dorosłych. Jest on założycielem Mojohost, które powstało w 1999 roku i obecnie jest jedną z wiodących firm hostingowych w branży dla dorosłych. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że wasza ulubiona strona z treściami dla dorosłych, jest właśnie hostingowana przez Mojohost.

Bruce F., gospodarz programu i prezes Adult Site Broker powiedział: „To jest drugi raz, kiedy przeprowadzam wywiad z Bradem dla Adult Site Broker Talk, a pierwszy raz był niesamowity. Tym razem było jeszcze lepiej. Nasza rozmowa trwała tak długo, że podzieliłem ją na dwa segmenty”.

Pierwsza część rozmowy z Bradem Mitchellem jest już dostępna na stronie AdultSiteBrokerTalk.com. Druga część zostanie opublikowana w przyszłym tygodniu.

Skontaktować się z Bradem Mitchellem można na jego stronie Mojohost.com.

Adult Site Broker pomaga sprzedającym i kupującym w przestrzeni dla dorosłych spotkać się, aby wypracować sprawiedliwe umowy. Zapoznaj się z ich nową stroną internetową pod adresem AdultSiteBroker.com oraz śledź ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.