Bea York zdobywa swoją pierwszą nominację do Bazowie!

Nagradzana, krągła Bea York otrzymała w ten weekend swoją pierwszą nominację do nagrody Bazowie! i potrzebuje swoich fanów, aby pomogli jej wygrać upragnioną statuetkę.

W weekend Sexy Fandom ogłosiło listę nominowanych do nagród Bazowie!. Bea York znalazła się na liście po raz pierwszy i jest nominowana w kategorii Najlepszy Twórca Klipów z Fandomu. O nominacjach zadecydowała społeczność fanów, cosplayerów i nie tylko, przesyłając wstępne nominacje do Bazowie! poprzez ich stronę internetową.

Znana z wysokiej jakości produkcji i seksownych treści premium w mediach społecznościowych, Bea ma wielu fanów na całym świecie, więc nie jest ani zaskoczenim ani tajemnicą, dlaczego jest nominowana do tej nagrody. Aby wygrać, Bea potrzebuje teraz swoich fanów, którzy będą na nią głosować codziennie na stronie sexyfandom.com. A jeśli podzielicie się tym że na nią zagłosowaliście na Twitterze, to również pomoże jej wygrać. Obie te rzeczy oraz głosy redakcyjnego panelu sędziowskiego zadecydują o zwycięstwie. 

“Wow, nagroda Bazowie! jest taka urocza – nigdy nie widziałam trofeum w postaci kryształowej kuli w kształcie statku kosmicznego, a bardzo chciałabym taką mieć. Jestem zaszczycona, że zostałam nominowana i doceniona za moją ciężką pracę i wysokiej klasy treści, które produkuję na moje platformy premium“ – powiedziała Bea York.

Nagrody Bazowie! honoruje twórców za ich całą niesamowitą pracę wykonaną w klimacie cosplay, science fiction, fantasy, gier wideo i anime. Ceremonia rozdania nagród będzie transmitowana online, a pełna lista nominowanych jest dostępna na stronie sexyfandom.com.

Śledźcie Bea York na Twitterze i Instagramie. Znajdźcie i dowiedzcie się o wszystkich jej treściach w jednym miejscu na beayork.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.