Bea York zdobywa nominację do YNOT Cam Awards za osiągnięcia w mediach społecznościowych

Krągła, geekowska, dziewczyna z sąsiedztwa, twórczyni filmów dla dorosłych, Bea York, wie wszystko o mediach społecznościowych. Była jednym z pierwszych twórców dla dorosłych, którzy wykorzystali i zdominowali Reddit. Co więcej, jej Twitter i Instagram są pełne gorących zdjęć z ostrymi podpisami, które przyciągnęły jej fanów. Teraz YNOT Awards doceniły jej umiejętności w mediach społecznościowych.

'

Pod koniec zeszłego tygodnia, kiedy ogłoszono 2021 YNOT Cam Awards, Bea York zdobyła swoją pierwszą nominację do tych prestiżowych nagród, w kategorii Gwiazda Social Media. Zasłużona nominacja jest ekscytująca dla Bea, ale potrzebuje ona swoich fanów i ludzi z branży, aby zagłosowali na nią, najlepiej co 24 godziny do 30 września.

Wow, dziękuję, YNOT. Bardzo podobał mi się ich panel SFW dotyczący mediów społecznościowych tego lata i jestem bardzo szczęśliwa, że dostałam nominację jako Gwiazda Social Media. Pracuję bardzo ciężko nad moimi mediami społecznościowymi, ponieważ pomaga to moim platformom społecznościowym premium i ponieważ dzięki temu fani są zaangażowani i szczęśliwi. Bardzo chciałabym to wygrać, więc proszę, głosujcie na mnie tak często, jak tylko możecie – Powiedziała Bea York.

Kim jest Bea York?

Bea jest znana ze swojego zaraźliwego chichotu, poczucia humoru i stylu dzięki swojej eklektycznej kolekcji ubrań i butów. Jej fani na całym świecie podziwiają jej nagie zdjęcia i ponad 400 klipów solo i dziewczyna/dziewczyna dla dorosłych, które pomogły jej w osiągnięciu statusu gwiazdy, którą jest teraz.

Kiedy nie kręci filmów, można ją spotkać popijającą kraftowe piwo, czytającą książki Toma Clancy’ego lub powieści fantasy, robiącą zakupy lub rozkoszującą się Sci-Fi, takimi jak Star Wars i Star Trek.

Bea zdobyła okładkę i felieton w wydaniu Karma w MV Mag w 2019 roku. Otrzymała również wiele wyjątkowych nominacji, w tym Najlepszy Kobiecy Klip od XBIZ Cam Awards zarówno w 2020, jak i 2021 roku, Ulubiona Gwiazda Indie oraz Najbardziej Spektakularny Biust od AVN Awards oraz dwie od Pornhub Awards uznające jej niesławną sylwetkę za Najlepsza Klatka Piersiowa i Głosowanie Fanów Na Najładniejsze Piersi.

Bądź na bieżąco z wszystkim, co dzieje się w jej świecie, śledząc ją na Twitterze i Instagramie. Więcej na temat Bea i jej treści znajdziecie na jej stronie internetowej beayork.com.

Pełną listę nominowanych można znaleźć na stronie YNOTCAMS tutaj. YNOT Cam Awards 2021 odbędzie się w czwartek, 14 października, w Avalon w Hollywood. Wydarzenie, będzie można oglądać online za darmo tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.