Bailey Brooke zapowiada powrót do kręcenia filmów po trzyletniej przerwie

Bailey Brooke jest podekscytowana, że może ogłosić swój oficjalny powrót do filmów studyjnych po prawie trzyletniej nieobecności i aktywnie poszukuje możliwości zrealizowania nowych sesji zdjęciowych.

'

Całkowicie naturalna modelka, wykonawca i twórca treści cyfrowych Bailey Brooke zawsze wiedziała, jak przyciągnąć uwagę: uduchowiona blond modelka, gwiazda filmów dla dorosłych i twórczyni treści znana ze swoich przesadzonych przygód na ekranie, które przyniosły jej ponad 300 milionów wyświetleń na Pornhubie, a teraz wraca do akcji po trzyletniej nieobecności w studiu.

„Zdecydowałam się wrócić do głównego nurtu porno i nie mogłabym być bardziej szczęśliwa z powodu mojego powrotu do branży!”, Powiedziała Brooke, dodając, że jej fani i zwolennicy utrzymywali ją zajętą osobistymi prośbami za pośrednictwem jej strony OnlyFans.

Brooke, której świeża twarz i entuzjastyczne nastawienie w jej pokazowych scenach zbudowały solidną bazę lojalnych wielbicieli – i nominacje do nagród – w ciągu ostatnich sześciu lat, obiecuje jeszcze więcej dzikich ekranowych wyczynów w Nowym Roku.

„Moja ostatnia scena była 21 stycznia 2019 roku i równo trzy lata później, 21 stycznia 2022 roku, będę w LA, aby nakręcić zupełnie nowe sceny, a następnie z powrotem na Florydę i oczywiście będę nadal tworzyć świeże oryginalne treści dla moich subskrybentów”, powiedziała Brooke. „Jestem gotowa, zróbmy to!”

Brooke, urodzona i wychowana w Virginii, rozpoczęła swoją karierę w październiku 2015 roku po tym, jak pracowała jako odnosząca sukcesy modelka kamer internetowych, aby zarobić pieniądze na studia. Nie minęło wiele czasu, gdy agenci talentów w Los Angeles i Miami zadzwonili, namawiając ją, aby spróbowała swoich sił jako wykonawczyni dla jednych z najlepszych studiów w branży.

Od tamtej pory Brooke występowała w scenach dla takich nagradzanych producentów jak Playboy, Vixen, Penthouse, Brazzers, Girlsway, Bang Bros, Reality Kings, Twistys, i innych, a także pojawiała się w wielu magazynach i na pudełkach DVD. Jako mainstreamowa performerka, wystąpiła również w teledyskach dla The Weeknd oraz w serialu Apple TV Dr. Dre „Vital Signs”.

Więcej na temat Brooke można dowiedzieć się na stronie BaileyBrookeProductions.com oraz śledząc ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.