Aviannah Élise ujawnia WeFuckFans.com

Aviannah Élise, zgrabna piękność z potężnym biustem, ogłasza uruchomienie zupełnie nowej strony członkowskiej, WeFuckFans.com. Fani, którzy dołączą, otrzymają natychmiastowy dostęp do treści Aviannah i będą mogli zdecydować się na 6-miesięczną, 3-miesięczną lub 1-miesięczną subskrypcję.

'

Aviannah aktualizuje WeFuckFans.com dwa razy w tygodniu, z nowymi filmami zamieszczanymi w środy i soboty. Nad filmami, Aviannah współpracowała z innymi gwiazdami porno, playmates i gwiazdami mediów społecznościowych, w tym Nikki LaFae, Salvatore Gabriella i Krissy Lynn. A już wkrótce pojawi się pierwszy klip z jej wytryskiem w którym występować będzie u boku mężczyzny z penisem za milion dolarów, Keiranem Lee.

Aviannah skomentowała: „Jestem tak podekscytowana, że mogę przedstawić fanom moją nową stronę, WeFuckFans.com. Mam już kilka niesamowitych treści, a nowe pojawiają się dwa razy w tygodniu. Dzięki różnym poziomom członkostwa, fani mogą zasubskrybować stronę na 6 miesięcy lub poznać jej smak w miesięcznej subskrypcji.”

Wkrótce pojawią się też zupełnie nowe, produkty Aviannah, dostępny na Fangear.VIP. Fani mogą wybrać różne przedmioty, w tym kieliszki do shotów, korki do wina i korkociągi. Inne towary to na przykład kubki do kawy czy karty do pokera.

Śledź Aviannah na Instagramie i TikTok. Aby uzyskać więcej seksownych treści, możesz również zasubskrybować jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.