Avery Jane świętuje nominację do nagrody XCritic Awards

Egzotyczna, drobna i oszałamiająca, Avery Jane właśnie obchodzi drugi rok swojej kariery w branży. Aktorka ma na swoim koncie mnóstwo niesamowitych projektów, które ugruntowują jej pozycję jako jednej z najszybciej wschodzących gwiazd dla dorosłych. Teraz ma kolejny powód do świętowania, gdyż właśnie otrzymała nominację do nagród 2021 XCritic.

CaliTeens

Avery Jane ma wiele powodów do świętowania dzięki swoim ostatnim zabójczym scenom dla PervCity, Cherry Pimps, TrueAnal, AllAnal, Kink czy Tushy Raw. Zdobywa projekty, o których zawsze marzyła i nic nie jest w stanie jej powstrzymać. W zeszłym tygodniu obchodziła swoją 2 rocznicę kariery i nie ma lepszego prezentu z tej okazji, niż bardzo zasłużona nominacja od XCritic w kategorii Najlepszej Wschodzącej Gwiazdy.

„Wow, szczerze mówiąc nie wiem co powiedzieć! Kocham swoją pracę, studia, reżyserów i wykonawców, z którymi pracuję – naprawdę mam wymarzoną pracę, a ta nagroda jest tylko wisienką na torcie. Jestem zaszczycona, że zostałam nominowana i bardzo chciałabym wygrać!” mówi Avery Jane.

Avery rozpoczęła swoją karierę w branży dla dorosłych pracując w handlu detalicznym i będąc zaangażowaną w świat BDSM. Stamtąd zagłębiła się w striptiz i doskonaliła swoje ruchy w tańcu na rurze, zanim zaczęła pracować jako modelka i twórczyni treści. Obecnie Avery może się pochwalić pracą z najlepszymi studiami dla dorosłych i nakręceniem prawie 150 gorących scen.

Pełną listę nominowanych do nagród 2021 Xcritic znaleźć można tutaj.

Aby lepiej poznać Avery Jane odwiedź jej stronę internetową allofaveryjane.com oraz śledź ja na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.