Arietta Adams Udziela Ekskluzywnego Wywiadu Kapitanowi Jackowi z Adult Dvd Talk

Ognista, naturalna, ruda gwiazda i muzyk Arietta Adams, znana za sprawą swojej niezwykłej pupy, perfekcyjnego biustu 36C i niesamowitych scen analnych. Wróciła do branży i kręci filmy dla najlepszych studiów. Z tej okazji, przeprowadziła swój pierwszy wywiad po powrocie z Kaptainem Jackiem dla Adult DVD Talk.

ILoveBlackGirls

Kiedy Arietta Adams weszła do branży w wieku 18 lat, jednym z jej pierwszych wywiadów był wywiad z weteranem branży Kaptainem Jackiem. Teraz w wieku 22 lat jest już bardziej kobietą niż nastolatką o świeżej twarzy.

Dwójka miała wiele do omówienia, między innymi o jej karierze muzycznej, oddzielaniu porno od muzyki i o tym, dlaczego wróciła do branży. Oczywiście, wywiad zagłębia się w tematy dotyczące pracy, takie jak przemiana w królową analu, ulubione sceny, które poleca fanom, wykonawcy i reżyserzy z którymi chciała by pracować, bycie rozpoznawaną publicznie i wiele innych. Ekskluzywny materiał zawiera również zupełnie nowe zdjęcia Arietty z kilku sesji zdjęciowych, w których ostatnio brała udział.

„Bardzo podobał mi się ten wywiad i bardzo podoba mi się jego tytuł. Kapitan Jack miał kilka świetnych pytań i fajnie, że pozwolił czytelnikom i moim fanom dowiedzieć się, jak bardzo zmieniłam się w ciągu ostatnich czterech lat. Bardzo podobało mi się spojrzenie wstecz, tak samo jak spojrzenie w przyszłość, w dorosłość i w muzykę” – mówi Arietta Adams.

Przeczytaj „Arietta Adams: Growing into Her Woman Body!” w całości na stronie Adult Dvd Talk które możecie również śledzić na Twitterze.

Aby być na bieżąco z Ariettą Adams, śledź ją na Twitterze i Instagramie oraz zasubskrybuj jej OnlyFans ariettaadams.com. Wszystkie jej linki znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.