Aria Khaide zdobywa nominację AVN dla najgorętszego MILF’a

Seksowna i niegrzeczna Aria Khaide jest podekscytowana mogąc ogłosić swoją nominację do nagrody AVN jako Najgorętsza MILF. Nagroda AVN jest wybierana przez fanów i teraz fani Arii mogą pomóc swojej ulubionej MILF.

'

Aria jest bardzo podekscytowana tą nominacją. Powiedziała: „Chcę podziękować AVN za tę nominację i uznanie. Ale tak naprawdę chcę podziękować moim wiernym fanom. Oni zawsze są w moich myślach i tak bardzo wspierają moją karierę. Kocham was wszystkich!”

Aby oddać swój głos na Arię, zarejestruj darmowe konto na AVN Stars i kliknij tutaj, aby zagłosować. Fani mogą głosować raz dziennie do 22 stycznia. Aria zapewniła fanom cotygodniowe aktualizacje na OnlyFans w 2021 roku i to jest najlepszy sposób, aby okazać jej swoją wdzięczność.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas 39. dorocznej gali AVN Award, która będzie transmitowana na żywo na AVNAwards.com.

Aria nie tylko tworzy cotygodniowe treści dla swoich OnlyFans, ale jest również zajęta prowadzeniem pokazów na LiveUnicorns.com. Arię można spotkać we wtorki i czwartki. Nowi członkowie LiveUnicorns mogą otrzymać miesięczny darmowy trial pod tym linkiem.

Bądź na bieżąco z karierą Arii Khaide na jej kontach na Twitterze i Instagramie. Fani mogą też wykupić subskrypcję w serwisie OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.