Angel DeLuca powraca do branży i chce zdominować ManyVids

Wielokrotnie nagradzana twórczyni treści, streamerka i modelka Angel DeLuca dokonała triumfalnego powrotu do branży dla dorosłych i chce wygrać walentynkowy konkurs ManyVids oraz wejść do ich Top 100.

CaliTeens

Fani Angel DeLuca kochają jej pyszne krągłości, legendarne cycki w rozmiarze 38M i anielską twarz, a teraz są podekscytowani jej powrotem do branży. Angel ogłosiła, że jest dostępna do współpracy ze studiami dla dorosłych, znowu tworzy treści dla swoich mediów społecznościowych premium i ponownie będzie prowadzić pokazy na żywo przed kamerką. 

Angel jest również bardzo skupiona na swoim ManyVids gdzie walczy o wygraną w walentynkowym konkursie oraz chce dostać się do Top 100. Aktorka chciałaby, aby jej fani szerzyli jej miłość i pomogli jej zająć przynajmniej 5 miejsce w konkursie. Wystarczy wykorzystać swój darmowy głos lub kupić ich więcej na manyvids.com. Konkurs kończy się w przyszły wtorek (w Walentynki), więc upewnijcie się, że oddaliście swoje głosy póki jeszcze można. Fani mogą również pomóc jej w wejściu do Top 100 kupując filmy i przedmioty w jej sklepie ManyVids.

“Jestem tak podekscytowana powrotem do branży i nie mogę się doczekać współpracy ze studiami, z którymi nigdy wcześniej nie pracowałam. Jestem również podekscytowana konkursem ManyVid i bardzo chciałabym zająć miejsce w Top 5. Ale bardzo chcę też dostać się do Top 100. Aby osiągnąć obie te rzeczy, potrzebuję wsparcia ze strony moich fanów, a wiem, że tak będzie, ponieważ mam najlepszych fanów“, powiedział Angel.

Śledźcie Angel DeLuca na Twitterze i Instagramie oraz odwiedźcie linktr.ee/AngelicDesire, aby znaleźć jej wszystkie linki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.